izmir ariston servisi

İzmir Ariston Beyaz Eşya Servisi

İzmir Ariston Telefon Numarası: 0850 307 1140

Evlerimizin olmazsa olmazlarından olan beyaz eşyalar uzun süre kullanılmaya uygun olarak üretilmektedir. Fakat beyaz eşyalar aralıklı süreçlerde arıza yapabilir.

Ariston beyaz eşya servisi olarak uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize beyaz eşya tamir ve beyaz eşya bakımı için hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini garantilemiş bir firma olarak servis elemanlarımız tarafından 7/24 sizlere destek vermekle gurur duymaktayız.

Ariston Servis İzmir

Ariston servis İzmir ilinde yıllardır müşterilerine hizmet veren beyaz eşya tamiri ve kurulumunda tecrübeli firmalardan biridir. Firmamız ile klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi günlük hayatımızda önemli bir yer tutan beyaz eşyaların bakımını yaptırabilir ve eşyalarınızın kullanım ömrünü arttırabilirsiniz. Özellikle klimalar için yapılacak tamir ve bakımların tam yapılması, sağlıklı bir ortamda nefes alıp vermeniz demektir. Klimaların filtreleri temizlenirken özel ilaçlar kullanılmalı ve burada biriken bütün tozlar bu ilaçlar ile temizlenmelidir. Kullanılan ilaçlar aynı zamanda insan sağlığına zarar vermeyecek maddeler içermelidir. Bu nedenle bu ilaçların temini yerine Ariston servis İzmir hizmeti ile filtrelerinizi profesyonel ve yetkili ekiplerimize temizletmeniz daha iyi olacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

 • Beyaz Eşya Bakım ve Onarımı
 • Kombi Bakım ve Onarımı
 • Klima Bakım ve Onarımı

Servis Hizmeti Verdiğimiz İl ve İlçeler

 • İzmir Ariston Servisi
 • Buca Ariston Servisi
 • Karabağlar Ariston Servisi
 • Çiğli Ariston Servisi
 • Bornova Ariston Servisi
 • Balçova Ariston Servisi
 • Menemen Ariston Servisi
 • Gaziemir Ariston Servisi
 • Konak Ariston Servisi
 • Menemen Ariston Servisi
 • Menderes Ariston Servisi
 • Hatay Ariston Servisi
 • Urla Ariston Servisi
 • Torbalı Ariston Servisi

İzservis olarak başlıca hizmet alanlarımız; Ariston buzdolabı servis hizmeti, Ariston klima servisi hizmeti, Ariston bulaşık makinesi servis hizmeti, Ariston çamaşır makinesi servis hizmeti, Ariston fırınlı ocak servis hizmeti, Ariston çamaşır kurutma servis hizmeti, Ariston kombi servisi hizmeti ve tüm beyaz eşyaların bakım hizmeti olarak belirlenmiştir. İzmir merkez ve çevre ilçelerden beyaz eşya servis hizmeti almak için 0850 307 1140 numaralı telefondan bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz sonrasında siz değerli müşterilerimize hizmet kalitemize uygun olacak sürede garanti belgesi desteğimiz bulunmaktadır.

İzmir Ariston Servisi

Beyaz eşyalarda arıza oluştuğunda mutlaka beyaz eşyaların alanında yetkili ve uzman elemanları tarafından arızalarının giderilmesi gerekmektedir. İzservis olarak uzun süreden beri hizmet veren bir firma olarak bunun nedenini cihazların iç yapılarının karmaşık olması ve her dijital eşyayı tamir edebilen kişinin beyaz eşyaları tamir edemeyeceğinin tarafımızca bilinmesidir. Beyaz eşya tamiri ve beyaz eşya bakımı her marka ve model için ayrı bir uzmanlık alan istemektedir. İzmir’de Ariston marka beyaz eşyalarınız için yetkililerimiz size en kısa sürede hizmet vermek için beklemektedir.

İzmir Ariston Servisi
İzmir Ariston Servisi

Yetkili ve alanında uzman bir kişi tarafından yapılmayan beyaz eşya tamir ve bakımı sonrasında beyaz eşyaların çok daha yüksek maliyetli arızalara neden olabileceği görülmektedir. Bu da beyaz eşya sahipleri için yüksek mali kayıp olacaktır. Beyaz eşya tamiri tarafımızca bazı arızalarda parça değişimi yapılarak bazı arıza çeşitlerinde ise sistemde oluşan arızaları tamir ederek yapılmaktadır. Her arıza çeşidinde farklı uygulamalar ile beyaz eşya tamiri tarafımızca yapılmaktadır. Bu nedenden beyaz eşya tamirlerinde bir tek fiyat uygulaması değil her arızanın kendisine has fiyat uygulaması bulunmaktadır. Cihazların parça arızalarında tarafımızca yapılan tamirlerde beyaz eşyaların arızalı parçalarının yerine mutlaka orijinal parçalar yerleştirilerek tamir işlemi tamamlanır.

İzmir Ariston Servisi İletişim Bilgilerimiz

Adres: Onur Mahallesi, Çağla Sokakk. No:28/c, 35330 Balçova/İzmir
Yol Tarifi;

Telefon: 0850 307 1140

Ariston marka ürünleriniz için yerinde servis hizmeti vermekteyiz. Yetkililerimiz Covid-19 pandemi koşullarına uygun olarak, mutlaka maske ve eldiven kullanır, sosyal mesafeye dikkat eder ve temastan mümkün olduğunca kaçınır.

Covid-19 ile birlikte ödeme yöntemlerimizde de değişiklikler yaptık. Buna göre; Havale/EFT, kredi kartı ile ödeme ve Temassız ödeme seçeneklerimizi de tercih edebilirsiniz.

İzmir Ariston Servis Randevusu

Her türlü Ariston marka beyaz eşya, kombi ve klimanız için bizi arayın yetkili personellerimiz ile gelip sorununuzu çözelim 0850 307 1140