Karabağlar Ariston Servisi

Cihazın içini temizledikten sonra kapaklarını açık bırakmanız içerinin hava alması için yapılacak uygulamalardan biridir. Buzdolabındaki buzlar tamamen eridiğinde içini sabunlu su ile silmeye başlayabilirsiniz. Temizlik işleminden sonra dikkat etmeniz gereken nokta ise ıslak bölge bırakmamanızdır. Karabağlar Ariston Buzdolabı bakımı işlemini tamamlamak için cihazın içini iyice kuruladıktan sonra bir saat daha bekleyin. Ardından rafları yerleştirdikten sonra cihazı çalıştırın. Buzdolabının içi tam olarak soğuduğunda tekrar yiyeceklerinizi koyabilirsiniz. Bu işlemler aynı zamanda koku oluşmasını da engeller.

Ariston Karabağlar Servis

Çamaşır ve bulaşık makineleri su ve elektrikten beslenen, kaynağını bu iki enerjiden alan beyaz eşyalardır. Her ikisinin de çalışması için bu iki kaynağın cihaza bağlı olması ve enerji aktarımının tam olarak yapılması gerekir. Çamaşır makineleri ya da bulaşık makineleri arızaları için Karabağlar Ariston servisini çağırıp cihazlarınızı tamir ettirebilirsiniz. Ancak servis çağırmadan önce belirttiğimiz iki ana kaynağın bağlı olduğundan emin olun. Makinelerinizin ışığı yanmıyorsa elektrik almıyor olabilir. Bu fiş ya da daireden kaynaklanabileceği gibi cihazın anakartından da kaynaklanabilir. Elektrik bağlantısının olduğundan eminseniz ve makineleriniz çalışmıyorsa o zaman servis çağırabilirsiniz. Bu şekilde eğer elektronik bir arıza varsa sağlığınızı da tehlikeye atmadan makinelerinizdeki arızayı ekiplere tamir ettirebilirsiniz.

Bu işlemleri servis çağırmadan da kolayca yapabilir ve buzdolabının daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Daha geniş kapsamlı buzdolabı bakımı yaptırmak için Karabağlar Ariston beyaz eşya servisi tarafından bakım işlemlerini yaptırmanız daha faydalıdır.

Karabağlar Ariston Servisi

İzmir’de beyaz eşya servis hizmeti sunan Karabağlar Ariston servisi firmamız, sizlerin eksiksiz bir servis deneyimi yaşamanız için tüm önlemleri almaktadır. Ariston markalı tüm beyaz eşyalarda en kaliteli servis araçları kullanarak, tamir ve bakım işlemlerini daha kesin sonuçlar alarak bitirmektedir.

Müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın birinci önceliğidir. Sizlerin sıkıntı yaşamdan bakım ve onarım işlerini bitirmeniz ve servisten memnun kalmanız ana prensiplerimizden biridir.

Bu noktada kurumsal bir firma olmanın gereği olarak Karabağlar Ariston servisinde kendimizi sürekli yenileyerek, modern ve birinci sınıf ürünler ile bakım, onarım işlemlerini yürütmekteyiz. Aynı şekilde personellerimiz de gelişen teknolojiyi de takip ederek, yeni beyaz eşya sistemleri hakkında düzenli eğitim almaktadır. Profesyonel ekiplerce Karabağlar Ariston servisi almak, zahmete girmeden arızalı cihazları yeniden kullanmak için İzmir’de faaliyet gösteren Karabağlar Ariston beyaz eşya servisini tercih edebilirsiniz.

Karabağlar Ariston Servis Telefonu

Firmamız güvenilir ve deneyimli personelleri sayesinde beyaz eşyanızdaki arızaları kısa sürede Çözüme kavuşturmaktadır. İzmir Ariston servisi telefonu olan 0232 224 84 75 ‘i arayarak sağladığımız avantajlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yaptıktan sonra arıza kaydı oluşturarak en kısa sürede tüm arızalı ürünlerinizi tamir ettirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir