Bornova Ariston Servisi

Ariston Servisi

Bornova Ariston servisi, İzmir’de profesyonel beyaz eşya bakımı yapan kurumsal yapıdaki firmalardan bir tanesidir. Bornova ve çevre ilçelerde aktif olarak faaliyet gösteren servisimiz ile Ariston markalı beyaz eşyalarda oluşan arızaları profesyonel şekilde, deneyimli ekiplerimiz ile  ortadan kaldırabilirsiniz.

Beyaz eşya bakımlarının periyodik olarak yapılması önemlidir. Düzenli bakım yapılan beyaz eşyalar diğer beyaz eşyalara göre daha uzun ömürlü olur. Yapılan bakım işlemleri cihazların daha verimli şekilde çalışmasını sağlar. Parçalar gereğinden fazla bir zorlanma yaşamayacağı için ekstra enerji harcamaz.

Hem sağlığınız hem de maddiyat bakımından avantajları bulunan beyaz eşya bakımını uzman ekiplerimiz ile yaptırarak sorunsuz şekilde cihazları kullanmaya devam edebilrisiniz.

Bornova Ariston Servisi

Firmamız aldığı tüm beyaz eşya servisi işinde ilk olarak müşteri memnuniyetini sağlamayı düşünmektedir. Yıllardır İzmir’de sunduğumuz tüm hizmetlerde öncelik olarak bu konuya önem verdik. Bu sebeple mağdur olmamanız ve sorun yaşamamanız için tüm önlemleri almaktayız. Ekiplerimiz tüm beyaz eşya guruplarında, titiz bir çalışma ile arızaları ortadan kaldırırken aynı zaman bunları en hızlı şekilde yapmaktadır.

Hız servis kalitesini belirleyen unsurlardan bir tanesidir. Günlerce servis beklemek beyza eşyalarınızdaki arızanın her geçen gün daha da artması demektir. Tamamen bozulan cihazları ise servis gelene kadar kullanamamanız ise diğer bir eksi tarafıdır.

Bornova Ariston Servis Telefonu

,Ariston bu konuda her geçen gün kendini yenilemektedir. Ülkemizde satış sonrası hizmet kalitesine önem veren firmalardan biri olarak, servis ağını önemli ölçüde büyütmüştür.

Bu, hızlı şekilde beyaz eşya servisi almanızı sağlamaktadır. Arıza kaydı alındıktan sonra müşteri temsilcilerimiz adresinize en yakın ekibi yönlendirerek servis işlemlerinin bir an önce başlamasına yardımcı olmaktadır.

Beyaz eşya tamircisi arıyorsanız, firmamız ile çalışarak kaliteli, hızlı güvebilir şekilde beyaz eşya servisi alabilirsiniz. Bunun için 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz.

 

TIKLA ARA!