Bornova Ariston Servisi

Bornova Ariston servisi, İzmir’de profesyonel beyaz eşya bakımı yapan kurumsal yapıdaki firmalardan bir tanesidir. Bornova ve çevre ilçelerde aktif olarak faaliyet gösteren servisimiz ile Ariston markalı beyaz eşyalarda oluşan arızaları profesyonel şekilde, deneyimli ekiplerimiz ile  ortadan kaldırabilirsiniz.

Beyaz eşya bakımlarının periyodik olarak yapılması önemlidir. Düzenli bakım yapılan beyaz eşyalar diğer beyaz eşyalara göre daha uzun ömürlü olur. Yapılan bakım işlemleri cihazların daha verimli şekilde çalışmasını sağlar. Parçalar gereğinden fazla bir zorlanma yaşamayacağı için ekstra enerji harcamaz.

Hem sağlığınız hem de maddiyat bakımından avantajları bulunan beyaz eşya bakımını uzman ekiplerimiz ile yaptırarak sorunsuz şekilde cihazları kullanmaya devam edebilirisiniz.

Ariston Servisi
Ariston Servisi

Bornova Ariston Servisi

Firmamız aldığı tüm Bornova Ariston beyaz eşya Servisi işlerinde ilk olarak müşteri memnuniyetini sağlamayı düşünmektedir. Yıllardır İzmir’de sunduğumuz tüm hizmetlerde öncelik olarak bu konuya önem verdik. Bu sebeple mağdur olmamanız ve sorun yaşamamanız için tüm önlemleri almaktayız. Ekiplerimiz tüm beyaz eşya guruplarında, titiz bir çalışma ile arızaları ortadan kaldırırken aynı zaman bunları en hızlı şekilde yapmaktadır.

Hız servis kalitesini belirleyen unsurlardan bir tanesidir. Günlerce servis beklemek beyaz eşyalarınızdaki arızanın her geçen gün daha da artması demektir. Tamamen bozulan cihazları ise servis gelene kadar kullanamamanız ise diğer bir eksi tarafıdır.

İzmir Ariston Servisi

Buzdolaplarının içi temizlenmelidir. Temizlenmediğinde kurumuş gıdalar lekelere neden olur. Bazı lekeler uzun süre beklediğinde kalıcı hale gelebilir. Ayrıca dökülen besinler buzdolaplarında koku oluşmasına da yol açar. Buzdolaplarındaki kokunun diğer bir sebebi de kokacak gıdaların buraya yerleştirilmesidir. Örneğin sarımsaklı veya sirke ile hazırlanan yemekler ağzı açık şekilde buzdolabına konulursa birkaç saat içinde bütün dolabın içini kokutacaktır. Bu tür besinler koymamanıza rağmen buzdolabında koku oluşuyorsa bu bir arıza göstergesi olabilir. Bornova Ariston servisi kokunun kaynağını bularak buradaki arızayı onarmanıza yardımcı olacaktır. İzmir Ariston servisi hizmetimiz sadece buzdolaplarını değil diğer tüm beyaz eşyaları da içine almaktadır. Tamir ve bakım işlemlerini garantili şekilde yaparak sizlere güvence de vermekteyiz.

Bornova Ariston Servis Telefonu

Ariston bu konuda her geçen gün kendini yenilemektedir. Ülkemizde satış sonrası hizmet kalitesine önem veren firmalardan biri olarak, servis ağını önemli ölçüde büyütmüştür.

Bu, hızlı şekilde Bornova Ariston Servisi almanızı sağlamaktadır. Arıza kaydı alındıktan sonra müşteri temsilcilerimiz adresinize en yakın ekibi yönlendirerek servis işlemlerinin bir an önce başlamasına yardımcı olmaktadır.

Beyaz eşya tamircisi arıyorsanız, firmamız ile çalışarak kaliteli, hızlı güvebilir şekilde Bornova Ariston Servisi hizmeti alabilirsiniz. Bunun için İzmir Ariston Servis telefonu olan 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir