arçelik servisi

İzmir Arçelik Beyaz Eşya Servisi

İzmir Arçelik Servisi
İzmir Arçelik Servisi

Arçelik beyaz eşya servisi olarak İzmir Merkez ve çevre ilçelerde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Arızalı olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırınlı ocak, davlumbaz, kombi, klima ve çamaşır kurutma makineleriniz için 0232 224 84 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize tüm beyaz eşyaların arıza giderme işlemleri ve bakımları için hizmet vermekteyiz. Beyaz eşyalar için düzenli olarak yapılan bakımların önemi büyüktür. Düzenli yapılan beyaz eşya bakımı beyaz eşyaların arızalarının oluşmasını engelleyebilir. İzservis olarak beyaz eşya kullanıcıları için her yıl düzenli olarak beyaz eşyalarının bakımlarını yaptırmalarını tavsiye etmekteyiz. Yıllık periyodik beyaz eşya bakımı tarafımızca yapılmaktadır.

İzmir Arçelik Servisi

İzmir Arçelik servisi hizmetimizi şehrin bütün ilçelerinde vermekteyiz. Firmamız beyaz eşyalarınızda yaşadığınız her sorunu ustalıkla çözerek sizlerin servis sonrasında da eşyalarınızı yeni almış gibi kullanmanızı sağlar. Beyaz eşyaların bakım işlemleri yapıldığında herhangi bir arıza çıkmadan uzun süre kullanılması mümkün olur. Uzun süre kullanılmasının dışında aynı zamanda verimli çalışır.

Örneğim buzdolaplarında yapılacak bakım işlemleri cihazların daha iyi soğutma yapmasını sağlar. Yiyeceklerin bozulmaması için çok düşük ısılara düşünmeniz gerekmez. Bu sayede elektrik kullanımınız azalır. İzmir Arçelik servisi ile bu gibi avantajları ve daha fazlasını cihazlarınızın bakımını yaptırarak elde edebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

  • Beyaz Eşya Bakım ve Onarımı
  • Kombi Bakım ve Onarımı
  • Klima Bakım ve Onarımı

İzmir Arçelik Klima Servisi

İzmir Arçelik klima servisi klimanızın normal çalışmadığını düşündüğünüzde, klimanın fazla elektrik harcadığını fark ettiğinizde gitmeniz gereken servistir. Klimanın bu tür sıkıntılar çıkarması tehlikelidir. Bu tehlike hem cebinize hem de sağlığınıza yönelik gelişen bir sorundur. Sorunun ekonomik boyutu için cebinizden çıkacak tamir ücreti, geç işlem yapıldığında artar. Her arıza, tamir edilmediğinde diğer bir arızanın oluşması için gereken şartları oluşturarak klima parçalarının ilk halinden daha sorunlu bir hale gelmesine, bunların tamir edilmesi mümkün olmayacak şekilde bozulmasına sonucunda ise değiştirilmesi gerekecek şekilde uygulama yapılması zorunluluğunu getirir. Bu işin ekonomik boyutudur ve gecikilen dönemlerde katlanır. Sağlık için de klimalardaki arızalar size zarar verir.

İzmir Arçelik Kombi Servisi

Her 10 evden 5’inde neredeyse bir Arçelik kombi vardır. Bu da Arçelik servisine olan ilgilinin artması demektir. İzmir Arçelik kombi servisi de bu kapsamdadır. Kombi konusunda Arçelik müşterilerine profesyonel hizmeti vermek ile görevlidir.

Ekiplerimiz işini bilen, kombi uzmanıdır. Kombi mekaniğini A ‘dan Z ‘ye kadar ezbere bilir. Sisteme bu derece hakim olmak çok faydalıdır. Fayda doğrudan servis kusursuz sonuç ortaya çıkmasını sağlar. Serviste peteklere ve vanaları ile birlikte bakılır. Sadece peteğe bakmak hiç bir yarar sağlamaz. Eğer vanalar gerektiği biçimde ayarlanmaz ise sorunlar sürer. İzmir Arçelik Kombi servisi hizmeti, Petek temizliği ve yıllık bakımı gibi konularda İzServis; 0232 224 8475 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak yetkili kişilere servis talebi bırakabilirsiniz.

Servis Hizmeti Verdiğimiz İl ve İlçeler

 • İzmir Arçelik Servisi
 • Buca Arçelik Servisi
 • Karabağlar Arçelik Servisi
 • Çiğli Arçelik Servisi
 • Bornova Arçelik Servisi
 • Balçova Arçelik Servisi
 • Menemen Arçelik Servisi
 • Gaziemir Arçelik Servisi
 • Konak Arçelik Servisi
 • Menemen Arçelik Servisi
 • Menderes Arçelik Servisi
 • Hatay Arçelik Servisi
 • Urla Arçelik Servisi
 • Torbalı Arçelik Servisi

İzservis olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında; aynı gün servis imkanı, beyaz eşya tamir, beyaz eşya bakım, İzmir Arçelik klima servisi hizmeti, parça değişimi sonrasında parça garantisi, tamir sonrasında tamir işlem garantisi, İzmir Arçelik kombi servisi hizmeti ve beyaz eşya alanında tüm bakım ve onarım hizmetleri verilmektedir. Tüm beyaz eşyalarda yapmış olduğumuz tamir işlemlerinde ve parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanmaktayız. Temiz ve güvenli hizmet için beyaz eşya tamirinde güvenli desteği bizden alabilirsiniz.

Beyaz eşya tamir servisleri nedeni ile beyaz eşya kullanıcılarının genellikle arızaya geç müdahale edilmesi, gerekli olan tamirin yapılmaması nedeni ile cihazların tekrar tekrar arızalanması gibi şikayetler görülmektedir. İzservis olarak şimdiye kadar bu şikayetleri işitmemek adına gurur duymaktayız. Uzman ekibimiz sayesinde 7/24 vermiş olduğumuz hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini garantileyerek vermekteyiz. Hiçbir şikayet almadığımız müşterilerimize hizmet sonrasında her ürün için gerekli olan garanti sürecini tanımaktayız.

İzmir Arçelik Servisi
Garantili ve kaliteli bir Karşıyaka Arçelik Servisi hizmeti için telefon numarası 0232 224 84 75 ile bizimle iletişime geçin.

Bir beyaz eşya arızalandığında ne kadar güvenli ellere teslim edilirse kullanım ömrü de o kadar uzun olur. Beyaz eşyalarınız arıza yaptığında mutlaka teknik servis elemanları tarafından arızasının giderilmesini talep ediniz. Bunun nedeni beyaz eşyaların arızalarının bilinçsiz olarak giderilmeye çalışıldığında beyaz eşyaların daha yüksek maliyetli parça arızalarına neden olabileceğidir. Beyaz eşyaların servis tarafından tamir edilmesinin bir başka nedeni ise bilinçsizce yapılan tamirler esnasında cihazların çıkarabileceği tehlikeler sonrasında can ve mal kayıplarının oluşabilme ihtimalidir.

İzmir Arçelik Servis Ücreti

İzmir Arçelik servis ücreti uygun fiyatlı olması nedeni ile müşterilerin tercihinde ilk sıralara gelmeyi başarmıştır. Arçelik servis ücreti, müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile her zaman düşük seviyelerde tutulmaktadır. Firmamız düşük fiyat politikasının yanında hizmet kalitesinden de ödün vermemek ve beyaz eşya kullanıcılarının sorunlarını büyük bir titizlikle çözmektedir.

İzmir içinde hizmet veren firmamız Arçelik markasının bulunduğu tüm ürünlere bakım ve arızalı beyaz eşyalara tamir yapmaktadır. Bunları da garantili şekilde yaparak müşterilerine sorunlarını çözme garantisi ile servis güvencesi vermektedir. Her saat, hangi beyaz eşyanızda arıza olursa olsun, modeli fark etmeksizin Arçelik servisi ile bu arızalarından kurtulabilir ve eşyalarınızı hiç arıza olmamış gibi kullanabilirsiniz.

En Yakın Arçelik Servisi İzmir

Beyaz eşyanız bozuldu ancak bu dünyanın sonu değil. Nasıl yaptıracağını kara kara düşünmenize gerek yok. Bozulan beyaz eşyanın markası Arçelik ise ve İzmir’de bu markanın ürününü evinizde kullanıyorsanız en yakın İzmir Arçelik servisi hangisi ise onu bulmanız ve çağırmanız yeterlidir. Çağırdıktan sonra sizin bozulan eşyada ya da bunların düzeltilmesi ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Çalışma alanı olmadığını düşünebilirsiniz. Bunlar için de bir şey yapmanıza da gerek yoktur. Eve gelen ekiplerimiz kendileri için en uygun çalışma alanını yaratıklardır ve rahat bir konumda tamirlerini yapacaktır. Tamirlerini yaparken de ne işlem yapılıyorsa onun bilgilendirmesini öncelikle size yaparlar sonrasında ise eğer bir daha servis çağırırsanız buradan da inceleme yapılsın diye firmada kayıt altına alır.

Her türlü Arçelik marka beyaz eşya, kombi ve klimanız için bizi arayın gelip sorununuzu çözelim 0232 224 84 75