İzmir Doğanlar Profilo Servisi

Profilo Servisi

Çamaşır makinelerinin bulunmasından önce insanlar su bularak kirli çamaşırları ellerinde yıkamak ve sıkmak zorunda kalırlardı. Ancak o zamanlarda suyun kısıtlı olması bu durumu çok zor bir hale getirirdi. Çok fazla kas gücü gerektiren elde çamaşır yıkamak aynı zamanda çok da fazla zaman almaktaydı. Çamaşır makinelerinin icadı ve yaygınlaşması ile insanların hayatında yeni bir bölüm açıldı.
Arızalar her makinede görüldüğü gibi zaman zaman çamaşır makinelerinde de yaşanmaktadır. Bu durumlarda ise Profilo Doğanlar teknik servisi ile 0232 224 84 75 numarasında iletişime geçerek, teknik servis hizmeti almanız mümkündür. Teknik servisi arızalar dışında bakım ve onarım işlemleri için de arayabilirsiniz. Düzenli olarak yapılan bakımlar makinenizi arızalardan koruyacaktır.
İzmir Profilo servisi de düzenli olarak bakım işlemleri yaptırmanızı önermektedir. Bakım işlemleri oluşabilecek arızaların önceden tespit edilmesi için büyük bir önem taşımaktadır. Oldukça kısa süre bakım işlemleri Profilo Doğanlar teknik servis tarafından hızlıca gerçekleştirilmektedir. Bu da sizleri hem zaman hem de nakit kaybından kurtarmaktadır.