İzmir Egekent 2 Profilo Servisi

Klimalar yaz aylarında her insanın kurtarıcısı olmaktadır. Sıcak havalardan bunalan insanlar klimalı bir yer bulmak için uğraşırlar. Klimalar özel ayarlara sahip olduklarından istenilen derecede hava üfleyebilmektedir. İzmir’de havalar sıcak olduğundan klima kullanımı oldukça fazladır. İzmir Profilo servisi de klima satışı yapmaktadır. Klima seçerken dikkat edilmesi gereken şey ise motorun gücüdür.

Profilo klima teknik servisi, hem satış sırasında hem de satış sonrasında kullanıcılarına hizmet vermektedir. Uygun klimanın seçimi teknik servis elemanları ile birlikte klimanın kullanılacağı ortama bağlı olarak yapılmaktadır. Egekent 2 Profilo klima servisi alanında profesyonelleşmiş ve deneyimli teknik servis elemanları ile çalışmaktadır.

Klimanıızın bakım zamanı geldiğinde ya da arızalandığında Egekent 2 Profilo müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek onarım ya da bakım talebinde bulunabilirsiniz. Bu isteğinizin ardından Egekent 2 Profilo klima servisi ekibi adresinize ulaşım sağlayarak işlemini hakkında gerekli olan onarım ya da bakım planını oluşturacaktır. Planın oluşturulması ve sizler tarafından onaylanması ile en kısa süre içerisinde onarım işlemleri başlayacaktır.