Balçova Ariston Kombi Servisi

Kış ayları geldiğinde özellikle kombi bakımı konusunda çoğu zaman sıkıntı yaşamaktayız. Bunun için hem iyi bir servis bulmak gerekir hem de uygun maliyetli bir servis sağlamamız gerekir. Bu nedenle servis seçimi çok önemlidir. Kombi bakımları doğru bir şekilde yapılmaz ise size daha fazla maliyet çıkarması söz konusu olabilmektedir. Balçova Ariston Kombi Servisi bu konuda yetkili bir servis olarak çalıştığı için güvenli bir servis desteği sağlıyor hem müşteriler rahatlıkla kombi ile alakalı sıkıntılarının çözümü için başvuruyor hem de marka olarak adını daha da sağlam güvenceye almış oluyor.

Servis Hizmetleri
Balçova Ariston Kombi Servisi olarak müşterilere kombi ile alakalı bir servisten tüm beklenenler sunulmaktadır. Kombi bakımı konusunda alacağınız tüm destekleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Cihazın iç temizliğinin yapılması
  • Sıcak su haznesinin incelenmesi
  • Peteklere sıcak suyu eşit miktarda verilip verilmediği
  • Cihazın iç parçalarında temizleme yapılması
  • Baca temizliği ve bakımı
  • Peteklere giden boruların temizliği

Bu gibi unsurlar servisten alacağınız en temel hizmetlerdir. Özellikle baca temizliğini birçok servis yapmazken bu serviste bu hizmeti de bulabilmeniz mümkündür.

Servis Ücretleri

Balçova Ariston kombi servisi ile ilgili olarak servis ücreti şu kadardır diye net bir bilgi veremiyoruz. Bu konuda servis ücretleri değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda servis sağlarken ekstra bir masraf çıkacağı zaman da bunu servis için gelen yetkililer size bildirmektedir. Ariston markasında servis konusu müşterilere sıkıntı çıkarmaz. Özellikle ücretlendirme konusunda müşteriler önceden bilgi sahibi olur bu da olası anlaşmazlıkların önüne geçmektedir. Bir yedek parça değişimi olacaksa bile bu konu müşteri ile mütabık kalınarak bir sonuca bağlanır. Müşteri yedek parça değişimi konusunda istekli değil ise gerekli bilgilendirmeler yapılır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi gibi ürünlerin bakımı yapılırken çok dikkatli olunmalıdır. Gaz çıkışı olan bu tarz ürünlerin yetkili kişilerce bakımı yapılmalıdır. Aksi halde hem tehlikeli sonuçları olur hem de maliyet olarak daha fazla ödemeniz gereken durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu da ekstra bir bütçe demektir.

TIKLA ARA!