Ariston Servisi Balçova

Kış ayları geldiğinde özellikle kombi bakımı konusunda çoğu zaman sıkıntı yaşamaktayız. Bunun için hem iyi bir servis bulmak gerekir hem de uygun maliyetli bir servis sağlamamız gerekir. Bu nedenle servis seçimi çok önemlidir. Kombi bakımları doğru bir şekilde yapılmaz ise size daha fazla maliyet çıkarması söz konusu olabilmektedir. Balçova Ariston Kombi Servisi bu konuda yetkili bir servis olarak çalıştığı için güvenli bir servis desteği sağlıyor hem müşteriler rahatlıkla kombi ile alakalı sıkıntılarının çözümü için başvuruyor hem de marka olarak adını daha da sağlam güvenceye almış oluyor.

Balçova Ariston Servis Hizmetlerimiz


Balçova Ariston Kombi Servisi olarak müşterilere kombi ile alakalı bir servisten tüm beklenenler sunulmaktadır. Kombi bakımı konusunda alacağınız tüm destekleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Cihazın iç temizliğinin yapılması
  • Sıcak su haznesinin incelenmesi
  • Peteklere sıcak suyu eşit miktarda verilip verilmediği
  • Cihazın iç parçalarında temizleme yapılması
  • Baca temizliği ve bakımı
  • Peteklere giden boruların temizliği

Bu gibi unsurlar servisten alacağınız en temel hizmetlerdir. Özellikle baca temizliğini birçok servis yapmazken bu serviste bu hizmeti de bulabilmeniz mümkündür.

Servis Ücretleri

Balçova Ariston kombi servisi ile ilgili olarak servis ücreti şu kadardır diye net bir bilgi veremiyoruz. Bu konuda servis ücretleri değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda servis sağlarken ekstra bir masraf çıkacağı zaman da bunu servis için gelen yetkililer size bildirmektedir. Ariston markasında servis konusu müşterilere sıkıntı çıkarmaz. Özellikle ücretlendirme konusunda müşteriler önceden bilgi sahibi olur bu da olası anlaşmazlıkların önüne geçmektedir. Bir yedek parça değişimi olacaksa bile bu konu müşteri ile mutabık kalınarak bir sonuca bağlanır. Müşteri yedek parça değişimi konusunda istekli değil ise gerekli bilgilendirmeler yapılır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi veya Beyaz Eşyalar gibi ürünlerin bakımı yapılırken çok dikkatli olunmalıdır. Gaz çıkışı olan bu tarz ürünlerin yetkili kişilerce bakımı yapılmalıdır. Aksi halde hem tehlikeli sonuçları olur hem de maliyet olarak daha fazla ödemeniz gereken durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu da ekstra bir bütçe demektir.

ariston kombi servisi
ariston kombi servisi

Balçova Ariston servisi olarak karşı karşıya kaldığınız beyaz eşya arızalarına uygun çözüm yolları üretmekteyiz. Beyaz eşyalar kış aylarında yakıt masraflarının düşmesine olanak sağlarken mesela ısınma ihtiyacının daha basit bir hale çekilmesine yardımcı olmaktadır. Ancak beyaz eşyaların bakımlarının zamanında yapılmaması çeşitli arızaların oluşumuna neden olabilir. Balçova Ariston servisi firmamız deneyimli servis personeli ile beyaz eşya bakım ve onarım işlemlerini üstlenir. Her türlü arızanın tamir işlemlerini özenli bir şekilde yapan servis ekibimiz konuya memnun edici bir soluk kazandırmaktadır. Ayrıca periyodik olarak yapılması gereken beyaz eşya bakımlarını üstlenerek, olası cihaz arızalarının da önüne geçer. Bu sayede ilerleyen zamanlarda ortaya çıkması söz konusu olan arızalarını engellemek mümkün hale gelmiş olacaktır.

Yetkili ve uzman ekibimiz kullanıcıların beklentilerinin kısa bir zaman aralığı içinde yerine getirilmesine olanak sağlar. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garanti eden İzmir Ariston beyaz eşya tamiri servisimiz, onarımını üstlendiği cihazlarda sorun çıkması halinde onarım işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirir. Değişimi yapılan yedek parçalarda da aynı şekilde müşteriye en az bir yıl boyunca garanti verilmektedir.

Balçova Ariston Servisi

Beyaz eşyaların son derece hassas bir işleyişi bulunur. Isınmayı sağlayan cihazlarda oluşan arızalar ev halkının zor duruma düşmesine neden olabilir. Bu tarz zamanlarda Balçova Ariston beyaz eşya servisi ekibimize danışmanız yeterli olacaktır. Özellikle bazı durumların servis ihtiyacı oluşturduğunu belirtmek gerekir. Beyaz eşyanın hava dönüşümünü sağlamaması, cihazdan hava sızıntısı gelmesi, peteklerin aşırı ısınması veya yeterince ısıtmaması, beyaz eşyanın gürültülü çalışması vs. gibi konular acil olarak çözüme kavuşturulması gereken durumlar arasında yer almaktadır. Bu sorunların ihmal edilmesi halinde sorunun büyümesi ve buna ek olarak onarım masraflarının artması kesin hale gelmiş olur.

Özellikle yaz aylarında mağdur kalmamak için beyaz eşya arızalarına zaman kaybetmeden çözüm yaratılması gerekir. Balçova Ariston servisi ekibimiz 7/24 telefon ucunda olurken, beyaz eşya arıza tespitinin tahmininizden daha kısa süre içinde yapılmasına olanak sağlar. Servisimizin müşteri hizmetlerine ulaşmanız halinde birkaç saat içinde evinize kadar gelerek beyaz eşya arıza tespitinin yapılmasını sağlamaktayız.

Balçova Ariston Servisi

Her çalışmamızın garanti altında olduğunu belirterek, çalışmalarımızdan sonraki aşamada cihazınızda aynı türden bir sorun gördüğünüzde arıza çözümünü ücretsiz olarak üstlenmekteyiz. Bunun için Balçova Ariston beyaz eşya servisi firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Balçova Ariston Servis Telefonu

İzmir Ariston beyaz eşya servisi hizmetlerinden yararlanmak için servis talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için kurumsal web sitemizde yer alan irtibat numaramız olan 0232 224 84 75 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir