Narlıdere Arçelik Servisi

Arçelik firması, 1955 yılında Lütfi Doruk ve Vehbi Koç tarafından İstanbul’un Sütlüce ilçesinde kurulan bir elektronik eşya firmasıdır. Günümüzde Koç Holding çatısı altında barınan başarılı firma, ülkemizdeki beyaz eşya sektöründeki ilklerin altına ismini yazdırmıştır. İlk çamaşır makinesi ve ilk buzdolabını 1959 ve 1960 yıllarında üreten Arçelik firması, ayrıca elektrikli süpürge ve bulaşık makineleri işletmelerini de ilerleyen yıllarda faaliyete geçirmiştir. Siz de Arçelik marka beyaz eşya, elektrikli süpürge, televizyon gibi elektronik cihazları kullanıyorsanız ve herhangi bir arıza oluştuğunda ya da bir şikayetiniz olduğunuz hiç çekinmeden Narlıdere Arçelik Servisi hizmeti veren firmamızı telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizi bilmek istedikleriniz hakkında bilgilendirecek ve en kısa sürede tecrübeli teknik servis çalışanlarımızı bulunduğunuz konuma yönlendirecektir. Yıllardır bu sektörde emek veren ve işinin ehli olan çalışanlarımız sorunlarını en iyi şekilde gidermek için elinden gelenin en iyisini yapmak için var gücüyle çalışacaktır. Siz de İzservis güvencesi ve kalitesi ile kusursuz bir beyaz eşya servisi ve televizyon tamiri hizmeti veren başarılı bir teknik servis tecrübesi yaşamak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden bizi arayarak iletişime geçin.

Narlıdere Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri, uzun kullanım olarak üretilen elektronik beyaz eşyalardır. Çamaşır makineleri üretilirken en az 10 yıl süre bozulmama garantili olarak üretilmektedir. Arçelik bayilerinden çamaşır makinesi satın alırken orada bulunan çalışanlar sizi bu konu hakkında bilgilendirecektir. Eğer çamaşır makineniz de herhangi bir arıza ya da problem oluşursa ve garanti süresi hala devam ediyorsa ilk olarak Arçelik garantisine gönderirsiniz. Ancak genellikle garantiye gönderilen cihazlar kullanıcı hatası gibi basit bahaneler ile geri gönderilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken İzservis kalitesiyle Narlıdere Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hizmeti almak olmalıdır. Siz de kaliteli ve başarılı bir teknik servisi hizmeti istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 ile bizi arayarak iletişime geçin.

Çamaşır makinelerinde ortaya çıkabilecek birçok farklı arıza türü bulunmaktadır. Bu arızalara genel olarak bakacak olursak; su sızdırma, kıyafetleri kurutmama, deterjan almama, garip sesler çıkartma şeklinde sıralayabiliriz. En çok görülen çamaşır makinesi arızaları bu şekildedir. Tabii ki de farklı sorunlarla da karşılaşabilirsiniz. Çamaşır makineleri genellikle yaz aylarında daha çok kullanıldığı için yorulur ve arıza çıkarabilir. Hiç dert etmeyin, İzservis olarak çamaşır makinenizi en makul fiyatlara en kaliteli şekilde tamir edeceğiz. Eğer hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız Narlıdere Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Narlıdere Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolapları da aynı çamaşır makineleri gibi uzun süreli kullanılması için üretilen cihazlardır. Arçelik marka buzdolapları genel olarak 10 yıl garantili olarak satılır. Meyve ve sebzeleri taze tutmak için oldukça kullanışlı olan buzdolapları bazı durumlarda arıza çıkartabilir. Bunlar bazen teknik arızalardan kaynaklandığı gibi bazen de kullanıcı hatalarından dolayı ortaya çıkmaktadır. Ancak arıza hangi nedenden dolayı oluşursa oluşsun İzservis olarak Narlıdere Arçelik Buzdolabı Servisi hizmetimiz ile yardımınıza koşuyoruz. Siz de sahip olduğunuz buzdolabınızda meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak istiyorsanız İzservis kalitesi ve güvencesi ile başarılı bir teknik servis deneyimine ihtiyacınız var demektir. Firmamız olarak sizlere en uygun fiyatlar doğrultusunda en kaliteli servis hizmetini sunacağımızın garantisini vermek istiyoruz. Narlıdere Arçelik Buzdolabı Servisi imkanlarından faydalanmak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Buna da göz atın: Buca Arçelik Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir