Buca Arçelik Servisi

arçelik servisi

İzservis olarak yılların tecrübesi ile Buca Arçelik Servisi hizmetini siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz. İzmir’in Buca ilçesinde de faaliyet gösteren firmamız tüm İzmir’in Arçelik marka beyaz eşya, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi ve televizyon tamiri gibi şikayetlerini en kısa sürede gideriyor. Firmamızın vizyonu gereği verdiğimiz tüm hizmetleri müşterilerimize en uygun fiyatlar çerçevesinde sunmayı amaçlıyoruz. Hiçbir ek ücret almadan sadece uygun işçilik ücreti ve gerekli görülen parça değişim işlemlerinde parça ücretlerini talep ediyoruz. Herhangi bir ek ücret kesinlikle talep edilmez. Siz de Buca Arçelik Servisi imkanlarından faydalanmak ve eşsiz bir teknik servis hizmeti almak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlere gerekli bilgilendirmeleri yaparak tecrübeli saha personelimizi adresinize yönlendirecektir.

buca arçelik servisi
buca arçelik servisi

Buca Arçelik Servisi

Arçelik markası beyaz eşya denilince akla ilk gelen markalardan biridir. Üretim yapmakta olduğu uzun senelerdir sadece ürünleri ile değil servis imkanlarıyla da müşterilerine destek olmaktadır. Buca Arçelik servisi bunlardan bir tanesidir. Beyaz eşya bakımında ve arızalı beyaz eşyaların tamirinde İzmir ilinde hizmet vermektedir. Klima bakımı ve tamiri, klima montajı ve taşınması, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ağır ve pahalı cihazların taşınması ve taşındığı yerde kurulumu hizmet kapsamımızdadır.

Taşıma işlemlerinde, taşımaya uygun güvenilir servis araçlarımızı kullanmaktayız. Taşınılan yerde yapılacak kurulum da profesyonel teknisyenlerle yapılmaktadır. Buca Arçelik servisi taşıma ve kurulumda işçilikte ve taşımada 1 yıl garanti vermektedir.

Buca Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Buca Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimiz ile bozulan, sorun çıkartan, problem oluşturan, çamaşırları temizlemeyen, arızalı olan tüm çamaşır makinelerinin bakım, onarım ve tamir işlemlerini yerinde gideriyoruz.

Çamaşır makineleri günlük hayatımızda en sık kullandığımız elektronik cihazlardan bir tanesidir. Özellikle yaz aylarında sık sık banyo yaptığımız için kıyafetlerimiz kirli kutusuna atılıyor. Kirli kutusuna normale göre daha çabuk dolduğu için de çamaşır makinesini çalıştırma ihtiyacı duyuyoruz. Durum böyle olunca çamaşır makineleri her ne kadar uzun ömürlü olsa da yaklaşık 10 yıldır kullanılan bir çamaşır makinesi yoğun kullanım sonrası bazı teknik arızalar meydana getirebilir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken tek şey Buca Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden İzservis firmamız ile iletişime geçmektir. Firmamız size en uygun fiyatları sunarak çamaşır makinenizi en iyi şekilde eski performansına geri getirecektir.

Buca Arçelik Buzdolabı Servisi

Yeme ve içme olmadan bir hayat düşünülemez. Bunun için yiyeceklerimiz ve içeceklerimizin her zaman taze ve serin kalması gereklidir. Bu görevi de her evde bulunan ve vazgeçilmez olan buzdolapları yürütüyor. Arçelik marka buzdolapları Türkiye’nin en iyi buzdolabı firmalarının biri olan Arçelik tarafından üretilmektedir. Türkiye’ye gelen ve ülkemizde üretilen ilk buzdolabı da Koç Holding bünyesinde bulunan Arçelik firmasının katkıları ile olmuştur.

Buca Arçelik Buzdolabı Servisi hizmetimiz ile buzdolaplarında oluşan tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz. Deneyimli teknik servis ekibimiz yıllardır verdiği hizmet ile tüm müşterilerinin beklentilerini sonuna kadar karşılamıştır. Bizden hizmet satın alan tüm müşterilerimize en iyi ve en kaliteli teknik servis deneyimini verdik. Yıllardır bu sektörün zirvesinde olmamızın nedeni de müşterilerimizin beklentilerini sonuna kadar karşılıyor ve bizden istedikleri hizmeti en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Buca Arçelik Buzdolabı Servisi olarak buzdolabınızda ortaya çıkan her türlü soğutmama, buz tutma, kar yapma, çalışmama, garip sesler çıkarma gibi sorunları çözüme ulaştırıyoruz. Bütün bu hizmetleri en uygun fiyatlar dahilinde müşterilerimize sunuyoruz. Siz de İzservis firmasının imkanlarından faydalanmak istiyorsanız Buca arçelik servisi telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

İzservis olarak İzmir’in en iyi Arçelik beyaz eşya servisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Bütün Arçelik marka beyaz eşya, televizyon ya da kombi gibi elektronik cihazları en kısa sürede tamir ediyoruz. Yıllardır bu sektör için çalışan işinin ehli deneyimli teknik servis kadromuz sizlere en iyi şekilde şikayetlerinizin çözüleceği ve eskisi gibi yüksek performansta kullanacağınız beyaz eşyalar ve elektronik cihazlar bırakacaktır. Siz de İzservis imkanlarından ve hizmetlerin yararlanmak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayın.

Buna da göz atın: Karabağlar Arçelik Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.