Menderes Arçelik Servisi

Menderes Arçelik Servisi

Ege’nin güzel şehri İzmir’in Menderes bölgesinde faaliyet gösteren teknik servis firmamız İzservis, yıllardır evlere, iş yerlerine, ofislere ve diğer her yere beyaz eşya servisi, kombi, televizyon gibi elektronik cihazlarda oluşan sorunların giderilmesi konusunda yardımcı oluyor. Firmamız olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıktık. Siz değerli müşterilerimizin isteklerini sonuna kadar karşılamak için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi istiyoruz. Sahip olduğunuz elektronik cihazlarda meydana gelen her türlü arızayı en kısa sürede gideriyoruz. Üstelik tüm bunları piyasanın en uygun fiyatları ile yapıyoruz böylece siz de hiçbir zaman bütçenizi zorlamış olmuyorsunuz. İzservis olarak uzun yıllardır faaliyet göstermemizin nedeni tecrübeli teknik servis ekibimiz ve profesyonel iş ahlakımızdan dolayı kaynaklanmaktadır. Görevimize bağlı ve sorumluluk bilinci ile birlikte işimizi en kaliteli şekilde yapıyor ve teslim ediyoruz. Arçelik marka elektronik cihazlarınızdaki tüm sorunları en iyi şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Eğer siz de elektronik cihazlarınızdaki sorunlardan şikayetçi iseniz üzülmeyin. Tek yapmanız gereken Menderes Arçelik Servisi almak olacaktır ve bunun için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayarak imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlere detaylı bilgi verecek ve en kısa sürede bulunduğunuz adrese personellerimizi yönlendirecektir. Garantili ve kaliteli aynı zamanda İzservis güvencesi ile bir teknik servis desteği almak istiyorsanız 7 gün 24 saat boyunca bize ulaşabilirsiniz.

Menderes Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Menderes Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi zaman zaman çamaşır makinesi sahiplerinin ihtiyaç duyduğu bir servistir. Gönül isterdi ki kimsenin çamaşır makinesi bozulmasın ve teknik servis hizmeti almak zorunda olmasın. Ancak çamaşır makineleri her ne kadar uzun ömürlü elektronik cihazlar olarak üretseler de belli bir yıl kullanıldıktan sonra ömrünü tamamlamış oluyor. Bu süreler boyunca gerek kullanıcı hataları gerek de teknik donanmsal arızalar ortaya çıkarır. Çamaşır makinesi su almıyor, çamaşır makinesi su akıtıyor, çamaşır makinesi garip sesler çıkartıyor, çamaşır makinesi deterjan almıyor gibi şikayetlerinizin tamamı için İzservis firmamız size yardım edecektir. Menderes Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimizden faydalanmak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden iletişime geçin.

Menderes Arçelik Buzdolabı Servisi

Menderes Arçelik Buzdolabı Servisi imkanlarımızdan faydalanmak ister miydiniz? Yiyeceklerimizi saklamak için buzdolabı, hayatımızı kolaylaştırma bakımında önemli bir rol oynuyor. Meyve, sebze, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri gibi yiyecekleri muhafaza etmemize olanak tanıyor. Aynı zaman uzun süre boyunca yiyeceklerimizi taze ve sağlıklı bir şekilde saklamamızı sağlıyor. Ne yazık ki bu kadar önemli bir cihaz zaman zaman arızalar arızalar oluşturabiliyor. Bu arızalara bakarsak; buzdolabı soğutmuyor, buzdolabının altı soğutmuyor, buzdolabının üstü soğutmuyor, buzdolabı kar yapıyor, buzdolabının kilit kapağı çalışmıyor gibi sorunlar ortaya çıkıyor. Menderes Arçelik Buzdolabı Servisi hizmetimiz ile birlikte en kısa sürede buzdolabınızı eskisi kadar iyi performansında çalışmasını sağlamak için bir an önce bizi arayın.

İzservis firmamız yalnızca beyaz eşya elektronik cihazlara servis hizmeti vermiyor. Aynı zamanda Arçelik marka televizyon tamiri desteğini de müşterileri ile buluşturuyor. Televizyonunuzda oluşan herhangi bir arıza durumunda da telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

İzservis olarak her türlü elektronik cihazın  bakım, onarım ve tamirat işlemlerini hallediyoruz. Müşterilerimizi memnun ediyor, isteklerini yerine getiriyor ve tüm şikayetlerini ortadan kaldırıyoruz. Bütün bunları da piyasadaki normal fiyatların altında yapıyoruz ki müşterilerimiz zorunlu ihtiyaçları olan teknik servis hizmetini alırken bütçesini aşmak zorunda kalmasın.

Buna da göz atın: Seferihisar Arçelik Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.