Çiğli Arçelik Servisi

Çiğli Arçelik Servisi

Arçelik, 1955 yılından beri Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin ilk çamaşır makinesi ve ilk buzdolabını üreten beyaz eşya firmasıdır. Yıllar geçtikçe son teknoloji ürünlerini piyasaya sundu. Her ne kadar gelişmiş teknolojiye sahip beyaz eşya ürünleri üretseler de bunları kullanan kişiler sorunlarla karşı karşıya gelebiliyor. Çiğli Arçelik Servisi olarak sizlerin tüm beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi gibi elektronik cihazlarınızı tamir ediyoruz. Arçelik firması beyaz eşyaların yanında televizyon da üretmektedir. Çiğli Arçelik Servisi hizmetimiz sadece beyaz eşyalar ile sınırlı değildir. Arçelik marka televizyon tamiri İzservis olarak en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz. Siz de kaliteli bir Çiğli Arçelik Servisi hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız yapmanız gereken tek şey telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bize ulaşın. Deneyimli ekibimiz en kısa sürede konumunuza gelecek ve Arçelik marka elektronik cihazlar ile yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldıracaktır.

Çiğli Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri günümüzde en çok kullanılan elektronik cihazlar arasında yer alır. Özellikle yaz aylarında insanlar daha çok duş alma ve kıyafet değiştirme ihtiyacı duyduğundan dolayı çamaşır makineleri sık sık çalışır. Her şeyde olduğu gibi çamaşır makinenin de üstüne çok yüklenildiğinde eskisi kadar iyi çalışamaz. Performansı yetersiz olabilir ya da çeşitli sorunlar görülebilir. Bu sorunlara göz atıldığında çamaşır makinesi deterjan almıyor, çamaşır makinesi su almıyor, çamaşır makinesi su akıtıyor, çamaşır makinesi kapağı kililenmiyor, çamaşır makinesi çok fazla gürültülü çalışıyor gibi durumla ortaya çıkmaktadır. Siz de eğer bu durumlardan biriyle karşı karşıya kaldıysanız sizi Çiğli Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimizle tanıştırmak istiyoruz. Yıllardır bu sektörde en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Çamaşır makinenizdeki arızaları Çiğli Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimiz ile ortadan kaldırmayı planlıyoruz.

Çiğli Arçelik Buzdolabı Servisi

Yiyeceklerimizi taze tutmak, etlerimizi dondurarak bozulmamasını sağlamak, yaz aylarında soğuk su ihtiyacımızı gidermek ve daha birçok farklı faydası bulunan buzdolapları günlük hayatımızın olmazsa olmazıdır. Bir vakit canımız bir şeyler çektiğinde bile hemen kapısına dayanıyoruz. Buzdolabı olmadığı zaman ne yiyeceklerimiz taze ve sağlıklı kalır ne de soğuk bir suyu kana kana içebiliriz. Buzdolablarında da kullanım hataları ya da cihaz ömrünün geçmesi nedeniyle birçok sorun yaşanabilir. Herhangi bir sorun yaşanması durumunda Çiğli Arçelik Buzdolabı Servisi hizmetimiz ile İzservis olarak sizlerin yanındayız. Öncelikle buzdolaplarında ne gibi sorunlar ortaya çıkıyor buna göz atalım. Kullanıcılar en çok buzdolabı soğutma yapmıyor, buzdolabının altı soğutmuyor, buzdolabının üstü soğutmuyor, buzdolabı karlama yapıyor, buzdolabının kapağı kapanmıyor gibi arızalar ile karşı karşıya kalmaktadır. Eğer siz de bu sorunlardan birini yaşıyorsanız çözümü için yapmanız gereken Çiğli Arçelik Buzdolabı Servisi hizmetimiz için bizi aramak olmalıdır. Deneyimli ekibimiz ve uzman kadromuz ile yılların tecrübesi ile en iyi şekilde sizlerin tüm şikayetlerini gidermekten mutluluk duyarız. Müşterimiz olarak tek yapmanız gereken ise bizi aramaktır.

İzservis olarak yıllardır İzmir Çiğli ve diğer tüm ilçelerde her türlü beyaz eşya servisi hizmetini sunmaktayız. Firma olarak müşterilerimizin şikayet ve ihtiyaçlarını gidermek, sorunlarına çözüm bulmak, yaşadıkları sıkıntıları ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmemek için en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmeti veriyoruz. Herhangi bir parça değiştirme işlemi gerektiğinde ucuz ve kaliteli ürünler kullanarak ne bütçenizi aşmanıza neden oluyoruz ne de kalitesiz bir ürün yüzünde kısa sürede elektronik cihazınızın tekrar bozulmasına yol açıyoruz.

Buna da göz atın: Bornova Arçelik Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.