Bornova Arçelik Servisi

bornova arçelik servisi

Güzide şehrimiz İzmir’in Bornova ilçesinde faaliyet göstermekte olan firmamız İzservis, uzun yıllar boyunca evlere ve şirketlere beyaz eşya servisi, kombi, televizyon gibi elektronik cihazların servis hizmetlerini sağlıyor. İzservis olarak vizyonumuz müşterilerimizi memnun etmek, beklentilerini sonuna kadar karşılamak, elektronik cihazlar ile ilgili karşılaştıkları sorunları gidermek, cihazlarını ilk gün ki kalitesinde kullanmasını sağlamak olmuştur. Yıllardır bu sektörde yer almamızın sebebi deneyimli personel ekibimizin kaliteli işçiliği, işine bağlılığı, sorumluluk üstlenmesi ve profesyonel iş disiplini sayesinde olmuştur. Evinizde ya da iş yerinizde bulunan Arçelik marka elektronik cihazlarda ortaya çıkan sorunlardan şikayet ediyor olabilirsiniz. Bu durumda Bornova Arçelik Servisi almanız gerekir ve bunun için firmamıza telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden ulaşın. Garantili ve kaliteli bir teknik servis hizmeti için her zaman yardımınıza koşacağız.

Bornova Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Bornova Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi birçok farklı durumda Arçelik marka çamaşır makinesi sahiplerinin ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Bunun nedeni her ne kadar çamaşır makineleri uzun süreli kullanımlar için tasarlansa da bazı kullanım hataları nedeniyle ya da aşırı kullanımdan dolayı arızalar ortaya çıkarır. Bu arızalar genel olarak çamaşır makinesinin su akıtma, su almama, garip sesler çıkartma gibi durumlar ile kendini gösterir. Kalitesiz deterjan kullanımı, makinenin kapasitesini zorlayacak kadar kıyafet yıkamaya çalışmak, çok uzun süredir kullanıldığı için makinenin yorulmuş olması gibi nedenler de arızaların oluşma sebeplerinden birkaç tanesi olarak bilinir. İzservis olarak sizlere Bornova Arçelik çamaşır makinesi servisi hizmetimizi vermekten mutluluk duyarız. Başarılı personel kadromuz çamaşır makinenizdeki sorunu tespit ederek gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapacaktır. Böylece eskisi gibi temiz ve güzel kokan kıyafetler giymeye devam edeceksiniz.

Bornova Arçelik Buzdolabı Servisi

Marketten satın aldığımız sebze, meyve, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri gibi yiyecekleri muhafaza etmek için buzdolabına ihtiyaç duyarız. Buzdolabı sayesinde uzun süre boyunca yiyecekleri taze ve sağlıklı bir şekilde saklayabiliriz. Bu kadar kullanışlı bir cihaz bazı nedenlerden dolayı arızalar meydana getirebilir. Bu arızaları sıralayacak olursak; buzdolabı soğutma yapmıyor, üstü soğutup altı soğutmuyor, altı soğutup üstü soğutuyor, buzdolabının altı karlama yapıyor, su sızıntısı yapıyor, buzdolabının kapısı kapanmıyor gibi yapabiliriz. Bornova Arçelik buzdolabı servisi ile birlikte tüm bu sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz. Buzdolabının ihtiyacı olan tüm tamir işlemlerini İzservis olarak Bornova Arçelik buzdolabı servisi hizmetimiz ile müşterilerimize sağlıyoruz.

İzservis firmamız sadece beyaz eşya ve kombi servisi hizmeti değil aynı zamanda televizyon tamiri gibi hizmetler de sağlamaktadır. Televizyonunuzda ortaya çıkacak her türlü sorun için bizi telefon numaramızdan arayarak teknik servisimizden yararlanabilirsiniz. Çağrı merkezimiz tecrübeli saha elemanlarınızı konumunuza yönlendirecek ve sorunu çözmek için gerekli tespit ve onarım işlemlerini en hızlı ve en kaliteli şekilde yapacaklardır.

İzservis firması olarak her türlü beyaz eşya, çamaşır makinesi, kombi, buzdolabı ve televizyon gibi elektronik cihazlara servis hizmeti sunuyoruz. Elektronik cihazların ihtiyacı olan bakım, onarım ve tamir işlemlerini uyguluyoruz. Firmamızın vizyonu gereği müşterilerimizin beklentilerinin sonuna kadar karşılamayı ve onları memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda sağladığımız tüm bu hizmetleri uygun fiyatlara yapıyoruz. Böylece karşı karşıya geleceğiniz herhangi bir elektronik cihazı arızasında hiçbir sorun yaşamıyorsunuz. Siz de kaliteli ve garantili bir teknik servisinden yararlanmak istiyorsanız bizi telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden arayabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Buna da göz atın: Karşıyaka Arçelik Servisi

TIKLA ARA!