Buca Ariston Servisi

Ariston Servisi

Bulaşık makinesi su almıyor sorunu sık görülen arızalardan biridir. Bunun birden fazla nedeni olabilir. Bunun için uzmanlardan destek almak makinede daha büyük hasarlara neden olmamak için gereklidir. Bulaşık makinesi su almıyorsa ilk olarak muslukların açık olduğundan emin olun. Musluklarda problem yoksa bulaşık makinesinin su almasını sağlayan pompa motorunda arıza olabilir. Makinenin su almasını sağlayan pompa motoru arızalandığında su sızıntısı ya da hiç su almama gibi durumalar görülebilir.

Bulaşık makinesinin su almamasının nedeni pompanın arıza yapması olabilir. Ayrıca pompa dışında su giriş valfi yani Ventil arızalı ise yine bulaşık makinesi suyu alamaz.

Buca Ariston Servisi

Beyaz eşyalar bakım yapılmadığında zaman içinde farklı sorunlar çıkarabilir. Bakım yapılmayan cihazlarda ani olarak gelişen arızalar sıklıkla görülür. Bunlar mali olarak diğer arıza ve bakım ücretlerine göre daha zorlayıcı olabilir. Bu nedenle periyodik bakımları aksatmadan yaptırmanız önemlidir.

Buca Ariston beyaz eşya servisi olarak daha büyük masraflarla karşılaşmanızı engellemek için kaliteli ve ekonomik bir servis hizmeti veriyoruz. Firmamızı tercih etmeniz halinde beyaz eşya bakımlarını yaptırarak cihaz ömrünü önemli şekilde uzatmanızı sağlıyoruz.

Buzdolabı bakımı, çamaşır makines tamiri, fırın ve ocak, bulaşık makinesi tamiri, elektrikli ev aletleri, ankastre ürünler, klima ve soğutucu sistemleri bakım onarımında firmamız İzmir’deki tecrübeli şirketlerden bir tanesidir. Senelerdir yer aldığımız İzmir beyaz eşya servisi piyasasında, kendimizi profesyonellik ve hizmet kalitesi  konularında kanıtlayarak birçok kişinin tercih ettiği servislerden biri olduk.

Buca Ariston Servis Telefonu

İzmir’de faaliyet gösteren Buca Ariston beyaz eşya servisi telefonu 0232 224 84 75 ‘ten bize ulaşarak beyaz eşyalarınızın bakımını deneyimli teknisyenlerimize yaptırabilirsiniz. Ekiplerimiz Ariston markalı beyaz eşya modelleri bakımında ve bunların tamirinde son derece yetkindir.

Bakım ve onarım hizmetimizi donanımlı servis araçları ile adresinizde tamamlamaktayız. Bu da size zaman kazandırıp ve kısa sürede yeniden klimayı kullanabilmenizi sağlayacaktır.

TIKLA ARA!