Bornova Bosch Servisi

Bosch Servisi
izmir bosch servisi
izmir bosch servisi

Bosch, beyaz eşya üretiminde Türkiye’de öncü firmalardan bir tanesidir. Ürettiği beyaz eşyaların dayanıklı ve fonksiyonlu olması nedeni ile birçok kişinin tercihi konumundadır. Gelişen teknolojiyi de kullanarak daha özellikli beyaz eşyalar üreten marka, satış sonrasında müşterilerine sunduğu hizmetle de başarılıdır. İzmir Bornova Bosch Servisi olarak hizmetlerimizi sunarken biz de Bosch markası gibi müşterilerimize servis sonrası desteğimizi her zaman sunuyoruz. Tüm servis işlemlerimiz sonrası doğabilecek parça değişimi durumlarına karşı değiştirilen parçalar 1 yıl garanti kapsamında değerlendirilir.

Bornova Bosch Servisi

Beyaz eşyalar günümüzde günlük ihtiyaçların da ötesinde bir dekorasyon aracı olarak da görülmeye başlandı. Bunda kullanıcıların talepleri de etkili oldu. Beyaz eşya üreticileri, müşterilerinin talepleri doğrultusunda sadece fonksiyonlu değil, tasarım açısından da farklı beyaz eşyalar satışa sürmeye başladı. Bu özellikle evine ayrı bir hava katmak isteyen, modern bir tasarım isteyen beyaz eşya kullanıcılarının bu markalara yönelmesine neden oldu.

Bu tür beyaz eşyaların kullanılması için evlerinde buna uygun olması ve eşyaların çalışması için gerekli alanların oluşturulması gerekir. Kurulum ve montajın da aynı doğrultuda yapılması cihazların estetik görünümün yanında fonksiyonlarının da kullanılması açısından önemlidir. Bornova Bosch servisi ile yeni aldığınız beyaz eşyaların kurulumunu yeniden yaptırabilirsiniz. Eşyanın uygun konumda olmadığını düşünüyorsanız Bornova Bosch servisine müracaat ederek bu talebinizi müşteri temsilcilerimize aktarabilirsiniz.

Bornova Bosch servisi, İzmir’de bulunan markanın servis ağının önemli bir parçasıdır. Yıllardır yer aldığımız beyaz eşya servisi sektöründe İzmir’in her ilçe ve semtine deneyimli personellerimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Servise gelecek teknisyenlerimiz, Bosch markasının ürettiği beyaz eşya teknolojileri hakkında gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Bu da markanın ürünlerinde oluşan arızaların tespitinde önemli bir fayda sağlamaktadır. Eğitimin yanına deneyimin de eklenmesi ile birlikte ekiplerimiz sonuç odaklı bir çalışma ile eksiksiz servis hizmeti anlayışını yerine getirmektedir.

Bornova Bosch Beyaz Eşya Servisi

Buzdolabı bakımı, buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi bakımı ve tamiri, bulaşık makinesi bakımı ve tamiri, klima bakımı ve tamiri, ocak ve fırın tamiri, ankastre ürünlerin bakım ve tamiri gibi tüm beyaz eşyalarda profesyonel destek sunuyoruz. Teknisyenlerimiz karşılaştığı arızalara yenilikçi ve pratik çözümler üreterek, direkt sonuç alacak uygulamaları hayata geçirmektedir.

Bu size önemli ölçüde zaman kazandıracaktır. Ayrıca yetkili ekiplerimiz tüm arızaları yerinde çözecek yardımcı araç ve gereçlere de sahiptir. Teknoloji takip eden ve buna göre kendi yenileyen firmamızdaki tüm araç gereçler modern üretimlerdir.

Bornova Bosch Servisi
Bornova Bosch Servisi

Bornova Bosch Kombi Servisi

Bornova Bosch kombi servisi, su ısıtmayan kombisi olan, sıcak su bir türlü alamayan müşterilerin talep etmesi durumunda evlerinde bu sorunu tamir eder. Tamir edilen parçalar ve kombinin boruları sıcak su alınmasında doğruda etkili olacağı için tekrardan sıcak su alamama gibi bir durum da yaşamazsınız.

Sıcak su almak için kombiler dışında elektrikli ürünler de kullananlar vardır ve sayısı da bir hayli fazladır. Çünkü her yerde doğal gaz yok. Bazı insanlar ise doğal gaz sistemi olmasına rağmen yine de elektrikli şofben tercih edebilmektedir maliyetinden dolayı bu seçimi yapmaktadır. Doğal gaz sistemi olmadığında Su ısıtmak için alternatif yollar denenir. Onlar da bozulduğunda Bornova Bosch Servisini arayarak çağırıp o elektrikli ürününüzü de yaptırabilirsiniz.

Bornova Bosch Servis Telefonu

Kendini her geçen gün yenileyen firmamız, aldığı her işte daha da iyiye gitmektedir. Beyaz eşya servisi alanını içinde tüm gereklilikleri uygulayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti en fazla önem gösterdiğimiz konudur. Servis sırasında ve sonrasında sağladığımız fırsatlar ile şimdiye kadar bunu yakalamayı da başardık. Kalitesi ve güvenilirliği ile İzmir Bornova Bosch Servisi olarak, kurumsallık anlayışımızı koruyarak, güler yüzlü bir şekilde bakım ve onarım işlemlerini tamamlamaktayız.

Siz de sunduğumuz kaliteli hizmetlerden uygun fiyata yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak bize 0232 224 84 75 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bunun dışında web sitemizi inceleyerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca buna da göz atabilirsiniz; Bornova Bosch Kombi Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.