Bornova Bosch Servisi

Bosch Servisi

Bosch, beyaz eşya üretiminde Türkiye’de öncü firmalardan bir tanesidir. Ürettiği beyaz eşyaların dayanıklı ve fonksiyonlu olması nedeni ile birçok kişinin tercihi konumundadır. Gelişen teknolojiyi de kullanarak daha özellikli beyaz eşyalar üreten marka, satış sonrasında müşterilerine sunduğu hizmetle de başarılıdır.

Bornova Bosch beyaz eşya servisi, İzmir’de bulunan markanın servis ağının önemli bir parçasıdır. Yıllardır yer aldığımız beyaz eşya servisi sektöründe İzmir’in her ilçe ve semtine deneyimli personellerimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Servise gelecek teknisyenlerimiz, Bosch markasının ürettiği beyaz eşya teknolojileri hakkında geerekli eğitimleri almış kişilerdir. Bu da markanın ürünlerinde oluşak arızaların tespitinde önemli bir fayda sağlamaktadır. Eğitimin yanına deneyimin de eklenmesi ile birlikte ekiplerimiz sonuç odaklı bir çalışma ile eksiksiz servis hizmeti anlayışını yerine getirmektedir.

Bornova Bosch Servisi

Buzdolabı bakımı, buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi bakımı ve tamiri, bulaşık makinesi bakımı ve tamiri, klima bakımı ve tamiri, ocak ve fırın tamiri, ankastre ürünlerin bakım ve tamiri gibi tüm beyaz eşyalarda profesyonel destek sunuyoruz. Teknisyenlerimiz karşılaştığı arızalara yenilikçi ve pratik çözümler üreterek, direkt sonuç alacak uygulamarı hayata geçirmektedir.

Bu size önemli ölçüde zaman kazandıracaktır. Ayrıca ekiplerimiz tüm arızaları yerinde çözecek yardımcı araç ve gereçlere de sahiptir. Teknoıloji takip eden ve buna göre kendi yenileyen firmamızdaki tüm araç gereçler modern üretimlerdir.

Bornova Bosch Servis Telefonu

Kendini her geçen gün yenileyen firmamız, aldığı her işte daha da iyiye gitmektedir. Beyaz eşya servisi alanını içinde tüm gereklilikleri uygulayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

Müşteri memnunyieti en fazla önem gösterdiğimiz konudur. Servis sırasında ve sonrasında sağladığımız fırsatlar ile şimdiye kadar bunu yakalamayı da başardır. Kalitesi ve güvenilirliği ile İzmir beyaz eşya servisi olarak, kurumsallık anlayışımızı koruyarak, güler yüzlü bir şekilde bakım ve onarım işlemlerini tamamlamaktayız.

Siz de sunduğumuz kaliteli hizmetlerden uygun fiyata yararlanmak için bizimle iletişime geçebilrisiniz. Bornova Bosch servisi olarak bize 0232 224 84 75 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Bunun dışında web sitemizi inceleyerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

TIKLA ARA!