Bornova Beko Servisi

Bornova Beko Servisi

İzservis olarak uzun seneler bu sektörde elimizden gelenin en iyisini yaparak siz değerli müşterilerimize Bornova Beko Servisi hizmetimizi sağlamaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. İzmir’in Bornova ilçesi ve diğer tüm ilçelerinde faaliyetini sürdüren firmamız, Beko marka beyaz eşya servisi, buzdolabı servisi, kombi servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi hizmetlerini müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor. İzservis olarak ilk hedefimiz yüzde yüz müşteri memnuniyetine ulaşmaktadır. Destek sağladığımız müşterilerimizin tüm isteklerini yerine getiriyor ve bizden olan beklentilerini sonuna kadar karşılamaya çalışıyoruz. Bu hedefimiz ile birlikte uzun senelerdir bu sektörün en iyi teknik servis ekibi olmayı hiç bırakmadık ve hiçbir zaman bırakmayı düşünmüyoruz. İzmir’in en kaliteli ve en çok tercih edilen teknik servisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimiz bizim için en önemli kişilerdir. Onlardan hizmetin değeri dışında hiçbir ek ücret talep etmiyoruz. İşçiliğin hak etmediği bir ücreti almak hiçbir zaman firmamızın yapacağı bir şey olmamıştır. Siz de Bornova Beko Servisi imkanlarından faydalanmak ve eşsiz bir teknik servis deneyimini yaşamak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca açık bir şekilde sizleri bekliyor olacaktır. Firmamıza servis kaydı oluşturun ve ardından profesyonel teknik servis ekibimiz en kısa sürede bulunduğunuz adrese yönlendirilecektir. Siz de Beko marka elektronik cihazlarınız ve beyaz eşyalarınızdaki arızalardan şikayetçi iseniz daha fazla vakit kaybetmeden bizi arayın.

Bornova Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Bornova Beko Çamaşır Makinesi Servisi olarak çamaşır makinelerinizde meydana gelen her türlü arıza ve problemi en kısa sürede en kaliteli şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Çamaşır makinenizi eskisi gibi kullanmanızı ve kıyafetlerinizi temiz ve güzel kokan bir şekilde giymeniz için elimizi hızlı tutuyoruz ve yapabildiğimizin en iyisini sizlere sunuyoruz.

Çamaşır makineleri günümüzde en çok tercih edilen beyaz eşyalardan ve elektronik cihazlardan biri olmuştur. İnsanların geçmiş yıllarda kullandığı ilkel yöntemlere göre hem daha hızlı, hem daha temiz, hem de daha az yorucu bir seçenek olarak yardımımıza yetişiyor. Çamaşırlar, çamaşır makinesi doldurduktan sonra tek bir tuş ile hepsini bir süre sonra tertemiz yapmak özellikle geçmiş yıllardaki ilkel yöntemleri kullanan büyüklerimiz için büyük bir nimet olmuştur.

Çamaşır makineleri uzun süreli kullanımlar için üretilen ve genel olarak 10 yıl garantisi bulunan beyaz eşyalar olarak bilinir. 10 yılı tamamladıktan sonra birçok arıza meydana gelebilir. Ömrünü tamamlamış bir çamaşır makinesinde bu çok normaldir. Yapmanız gereken Bornova Beko Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimizi almak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi aramak olacaktır. Sizlere en iyi şekilde hizmet vereceğimizin garantisi sunuyoruz.

Bornova Beko Buzdolabı Servisi

İzservis olarak müşterilerimize sağladığımız bir diğer hizmet de Bornova Beko Buzdolabı Servisi olmaktadır. Buzdolabınızda meydana gelen tüm problemleri en kısa zamanda ortadan kaldırıyoruz. Buzdolabınızın altı soğutuyor, üstü soğutmuyor; üstü soğutuyor, altı soğutmuyor; kapak kilidi kapanmıyor; karlanma yapıyor; garip sesler çıkarıyor gibi tüm arızalarını İzservis kalitesi ve güvencesi ile ortadan kaldırıyoruz. Bornova Beko Buzdolabı Servisi hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayabilirsiniz. İzservis çağrı merkezi 7 / 24 aktif bir şekilde müşterilerini bekliyor olacaktır. Bizimle iletişime geçtikten sonra bir servis kaydı oluşturmanız gerekir. Ardından firmamız bulunduğunuz adrese gerekli bakım, onarım ve tamir işlemleri için gelecektir.

Buna da göz atın: Karşıyaka Beko Servisi