Karşıyaka Beko Servisi

Beko firması, Türkiye’nin sanayileşmeye yeni yeni başladığı 1950’li yıllarda Koç Holding bünyesi altında Vehbi Koç tarafından ülkeye döviz kazandırma arayışlarının öncüsü olarak kurulan bir beyaz eşya ve elektronik cihaz şirketidir. Dünya çapında hizmet veren uluslararası şirket, 1955 yılında İstanbul’un Sütlüce ilçesinde kurulmuştur. Beyaz eşya, elektronik cihazlar, kişisel bakım ürünleri, elektrik motorları, havalandırma sistemleri, mikrodalga cihazları, tezgahüstü ev aletleri, bilgisayarlarla ilgili elektronik, ses ve görüntü ürünleri ve medya ürünleri gibi hizmetler sunmaktadır.

İzmir’in Karşıyaka ilçesi faaliyet gösteren İzservis olarak bütün Beko marka beyaz eşya, elektronik ve teknolojik ürünlerin bakım, tamir ve onarım işlemlerini en iyi ve en kaliteli şekilde gideriyoruz. Karşıyaka Beko Servisi olarak hizmet ve imkanlarımız için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 7 / 24 iletişim sağlayabileceğiniz çağrı merkezimiz aracılığı ile servis kaydı oluştururak elektronik cihazlar ve beyaz eşyalarda sizi zor duruma sokan tüm arızaları en kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Yıllardır bu sektöre emek vermiş olan deneyimli personellerimiz sizlere unutamayacağınız bir teknik servis hizmeti sağlayacaktır. Daha fazla vakit kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak bizi arayın ve İzservis kalitesine şahit olun.

Karşıyaka Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Geçmiş yıllara bakıldığında insanlar çamaşırlarını yıkamak, temizlemek ve güzel göstermek için çok büyük uğraşlar veriyordu. Gerek dere kenarlarında gerek bahçelerde leğenler yardımı ile çamaşırlar temizleniyordu. Ancak günümüzde böyle bir şey neredeyse hiçbir bölgede kalmadı. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çamaşır makineleri de günlük hayatımızın bir parçası haline geldi.

Çamaşır makineleri uzun süreli kullanması planlanan ürünler olarak üretilir. Bu nedenle bir çamaşır makinesi satın alırken size en az 10 yıl bozulmama garantisi verir. Garanti süresi dahilinde iken kullanım hataları nedeni ile garanti süresi bittiğinde ise ömrünü tamamladığından dolayı sık sık arıza çıkarmaya başlar. İşte tam da bu zaman ihtiyacınız olan Karşıyaka Beko Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimiz ile yardımınıza yetişiyoruz. Karşıyaka Beko Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimizi en iyi şekilde almak için bizi telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden arayarak iletişime geçin. Her türlü arızayı en kısa sürede ve piyasanın en uygun fiyatlarına çözüme kavuşturalım.

Karşıyaka Beko Buzdolabı Servisi

Karşıyaka Beko Buzdolabı Servisi hizmetimiz ile bizim için taze ve sağlıklı yiyecekleri muhafaza eden Beko marka buzdolaplarının ihtiyacı olan tüm bakım, onarım ve tamirat işlemlerini gideriyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizimle iletişime geçmek olacaktır. İzservis kalitesi ile buzdolaplarında oluşacak her türlü arızayı en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Karşıyaka Beko Buzdolabı Servisi imkanlarından faydalanmak için daha fazla vakit kaybetmeden 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz hattımıza telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzservis olarak yıllardır Beko dahil olmak üzere tüm beyaz eşya ve elektronik cihaz markalarının ürünlerine teknik servis hizmeti vermekten mutluluk duyduk. Firmamız İzmir’in tüm ilçeleri dahilinde beyaz eşya servisi vermektedir. Yalnızca beyaz eşya olarak sınırlı kalmayıp aynı zamanda televizyonlarınızdaki sorunları da ortadan kaldırıyoruz. İzservis kalitesi ve güvencesi ile televizyon tamiri hizmetimizi almak için bizi telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden arayabilirsiniz. Görüntü gelmeyen, ses gelmeyen, kanallara bağlanmayan, kumandası algılamayan, uydu kablosunu görmeyen ve diğer her türlü sorunu meydana getiren televizyonlar için İzservis’e 7 gün 24 saat telefon numarasından ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vereceğimizi temenni ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir