Balçova Arçelik Servisi

Balçova Arçelik Servisi

Arçelik firması, günümüzde dünya çapında 130’u aşkın ülkeye ürün ve hizmet sunan, 30 binden fazla çalışanı ile 7 ülkede 18 üretim fabrikası, 31 ülkede 33 adet satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla birlikte faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin en büyük elektronik cihaz üreticilerinden biri olan Arçelik, 1955 yılına Vehbi Koç tarafından kurulmuştur. Arçelik firması ayrıca Arçelik, Beko, Bloomberg, Grundig, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance markalarını da bünyesinde barındırmaktadır. Arçelik firması birçok çeşitli elektronik cihaz ve beyaz eşya Türk halkına en kaliteli şekilde ve en uygun fiyatlara sunmaktadır. İzservis olarak tüm İzmir’de faaliyet gösteren firmamızdan Balçova Arçelik Servisi hizmetimizi alabilirsiniz. Siz de İzmir’in en kaliteli beyaz eşya servisi ve teknik servis deneyimini yaşamak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Balçova Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Günümüzde artık hemen hemen her evde bir çamaşır makinesi bulunmaktadır. Eskiden insanlar çamaşırları derelerde ve leğende elleri ile yıkarlardı. Gelişen teknoloji ile birlikte bu çamaşır makineleri icat edildi. Ülkemize ise ilk olarak 1955 yılında Arçelik firması tarafından getirildi. Bu kullanışlı beyaz eşyaların teknik servis hizmetini de İzservis olarak sizlere sunmaktayız. Balçova Arçelik Çamaşır Servisi imkanlarından faydalanmak için daha fazla vakit kaybetmeden telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden iletişime geçin. Çağrı merkezimiz en kısa sürede bulunduğunuz adrese tecrübeli teknik servis elemanlarımızı yönlendirecektir. Böylece siz de çamaşır makinenizde şikayet ettiğiniz sorunlardan kurtulacaksınız. Balçova Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi desteğimiz ile her türlü çamaşır makinesindeki arızaları çözüme kavuşturuyoruz. Çamaşır makinesi su sızdırıyor, çamaşır makinesi kapağı kilitlenmiyor, çamaşır makinesi programları değişmiyor, çamaşır makinesi kıyafetleri kurutmuyor gibi bütün arızalarınız İzservis kalitesi ve güvencesiyle çözüme kavuşuyor.

Balçova Arçelik Buzdolabı Servisi

Taze ve sağlıklı bir şekilde yiyecekleri saklamamıza olanak tanıyan buzdolabı günümüzde her evde kullanılan ve olmazsa olmaz bir elektronik cihaz haline gelmiş durumdadır. Uzun ömürlü olarak üretilen buzdolapları ömrünü doldurduktan sonra yavaş yavaş arıza çıkarmaya başlayacaktır. Halk arasında bozulmaya başladı sinyallerini veriyor da denir. Buzdolapları kullanıcı hataları ya da bazı teknik nedenler yüzünden arıza meydana getirebilmektedir. Bütün bu arızaları Balçova Arçelik Buzdolabı Servisi olarak sizler için gideriyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi aramak ve iletişime geçmektedir. Balçova Arçelik Buzdolabı Servisi hizmetimiz ile her türlü buzdolabı sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz. İzservis olarak bütün buzdolabı kar yapıyor, buzdolabının alt tarafı kar yapıyor, buzdolabının üst tarafı dondurmuyor, buzdolabının altı soğutmuyor, buzdolabının üstü soğutmuyor gibi problemlerin hepsini ortadan kaldırıyoruz. Siz de buzdolabınızda meydana gelen bozulmalardan şikayet ediyorsanız daha fazla vakit kaybemeden firmamızı arayın ve bilgi alın.

İzservis firması güzel şehrimiz İzmir’in Balçova ilçesi başta olmak üzere tüm şehre beyaz eşya servisi hizmeti veren bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Her türlü beyaz eşya, çamaşır makinesi, kombi, klima, buzdolabı gibi elektronik cihazların yanı sıra televizyon tamiri de yapmaktadır. Evinizdeki elektronik cihazlarda oluşan tüm problemler için İzservis kalitesinde bir teknik servis hizmeti almanız en doğru karar olacaktır. Yıllardır bu sektörde işini en iyi şekilde yapan tecrübeli çalışanlarımız sayesinde İzmir’in en iyi teknik servis firması olmayı başardık. Müşterilerimizle ilgili ve onların arzularına yerine getiren bir firma olarak herkes tarafından beğeniliyor. Siz de İzservis imkanlarından faydalanmak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayabilirsiniz.

Buna da göz atın: Narlıdere Arçelik Buzdolabı Servisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.