Viessmann Servisi

Urla Viessmann Servisi

Kombilerde çıkan arızaların çözümü için Urla Viessmann kombi servisi bulmanız, arızayı kaynağından çözmenizi ve bu da daha uzun süre aynı problemi görmemenizi sağlar. Kombi tamircisi olarak görev yapan tecrübeli teknisyenler, cihazlardaki arızanın nasıl ve hangi yollarla çözüleceğini bildiği için acemilik nedeni ile ortaya çıkacak cihazın diğer parçalarını bozacak işlemler yapmazlar. Güvenli ve sonrasında kısa sürede tekrar yanı sorunu yaşamamak için Urla Viessmann servisi ile yaşadığınız arızaları çözmeye çalışmanız bu nedenle daha doğrudur.

Urla Viessmann Servisi

Bu tür arızaların çıkma nedeni kombi modellerine göre değişiklik gösterse de temeline bakıldığında zamanında yapılmayan bakımlar vardır. Bu bakımlar cihazların aşınan ve yıpranan parçalarının onarılarak çalışma fonksiyonunu korumasını sağlayacağı için kombiler hangi şartlar altında olursa olsun çalışmaya sorunsuz şekilde devam eder. İzmir’de bu bakımları yaptırabileceğiniz İzmir Viessmann kombi servisi hizmetimizden 0232 224 84 75 ‘i aramanız halinde yaralanabilir ve kombinizi profesyonel ekiplerimize emanet edebilirsiniz.

İzmir Viessmann kombi servisi
İzmir Viessmann kombi servisi

Yaygın olarak kullanıcıların gördüğü arızalardan biri kombinin çalışmasına rağmen sıcak su alınamaması ya da peteklerin ısınamamasıdır. Petekler ısınmıyor sorunu nedeni kombi sisteminden ya da tesisattaki tıkanma, kireçlenme ya da delinme gibi sebeplerden dolayı ortaya çıkar. Sıcak su almanıza rağmen petekler ısınmıyor ise 3 yollu vana da bozulmuş olabilir. Bu vana kombinin iki ayrı şekilde musluklara ve peteklere gönderdiği sıcak suyun ayrışmasını sağlar. Zamanla paslanma, aşınma gibi nedenler ile işlevini kaybeder. Bu gibi durumlarda petekler ısınmaz ancak sıcak su alınabilir. Tersi bir durumun yaşanma ihtimali de vardır. Bazı durumlarda petekler ısınır ancak sıcak su alınamaz.

Urla Viessmann Servis Telefonu

Eğer sorun bu üç yollu vanadan kaynaklanıyorsa vana değiştiğinde sıcak su hatları birbirinden ayrışacağı için problem çözülür. Bu vananın arızalı olması halinde görülecek diğer bir problem de sıcak su açıldığında peteklerin çok fazla ısınmasıdır. Bu da doğal gazın fazla kullanılmasını, kullanılan doğal gazın da bölünmesi nedeni ile israf olmasına neden olur. Bu nedenle sıcak su alıyor ancak petekler ısınmıyorsa Urla Viessmann servisi çağırın. Gelen ekipler vananın arızalanıp arızalanmadığını kontrol ettikten sonra gerekirse bunun değişimini yapacaktır.