Urla Maktek Servisi

Maktek Servisi

Kış ayları yaklaşıyor. Hatta çoğu bölgede kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Haliyle sobalar, kombiler de yanmaya başladı. Türkiye’de pek çok bölgede doğal gaz ile ısınma yöntemi kullanıldığından urla maktek kombi servisi ya da yeni ev alanlar ve evinde kombi olmayanlar için kombi satışlardı da bu dönemde arttı. Bunlar en çok tercih edilen ısınma yöntemi olması ile birlikte bazı durumlarda yardımcı ısıtıcılar da kullanılır. Tek başına kombi peteğinin yetmediği yerlerde elektrikli soba ya da yağlı radyatör de evlerde tercih edilir.

Elektrikli soba mı yoksa yağlı radyatör mü alacaksınız karar veremiyorsanız yazımızı okuyarak yağlı radyatörler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Edindiğiniz bilgiler ile kullanımınıza hangisi uygun ona göre ikisinden bir tanesini satın alabilirsiniz.

Urla Maktek Servisi

Yağlı radyatörler de aslında elektrik ile çalışan bir ısıtıcı tipidir. Görüntüsü kalorifer peteklerine benzer. Kalorifer peteklerinden ayrılan tarafı ise; petekler ısınmak için su devir daimi yaparken, yağlı radyatörler ısınmak için elektrik kullanır ve su yerine içinde yağ dolaştırır.

Kullanımı da elektrikli sobalar gibidir. Bir fişi bulunan yağlı radyatörleri prize takarak kullanmak mümkündür. Çalışma mantığı ise radyatör içinde bulunan yağ, fişi takıldıktan sonra ısınmaya başlar. Isındıkça radyatörü ısıtır ve radyatör ısındıkça etrafa ısı yayar.

Isınma ihtiyacını önemli ölçüde karşılar. Harcayacağı elektrik ise hem bölgenizdeki elektrik sağlayıcısının uyguladığı fiyatlandırma hem de yağlı radyatörün kullandığı teknolojiye göre değişir. Klasik peteklere göre avantajı ise arızalandığında urla maktek servisi çağırmadan, kendiniz de bir izmir maktek servisi bularak tamir ettirebilirsiniz. Civarınızda hiç urla maktek kombi servisi yoksa 0232 224 84 75 ‘i arayıp ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

Urla Maktek Servis Telefonu

Radyatörün fiyatları ise yine özelliklerine göre değişir. En belirleyici fiyat farkı radyatör dilim sayısıdır. Ne kadar fazla olursa o kadar iyi ısıtma yapacağı için fiyatı yükselir. Bununla birlikte markası da fiyatların değişmesine yol açar.

Markalar ürettiği farklı yağlı radyatörler içinde farklı teknolojiler kullanmaktadır. Bunlar enerji tüketimi ve ısı performansı olarak birbirinden ayrılır. Kendinize uygun ve bütçeniz içinde olan bir tanesini seçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.