Urla İmmergas Servisi

İmmergas Servisi

Kombiler günümüzde ısınma ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan cihazlardan biridir. Doğru şekilde kullandığınızda yazın ve kışın uygun fiyata sıcak su almanızı ve ısınmanızı sağlar. Peki kombi nasıl kullanılır? Ne yapılırsa kombiler daha az yakar? Kombi alırken marka önemli midir, en uygun kombi modelleri hangileridir?

Kombiler nasıl kullanılmalıdır? Bu konu kombi kullanıcıların en fazla merak ettiği konudur. Kombi kullanımları yanlış yapıldığında “kombi ısıtmıyor” gibi problemler görülür. Bu gibi durumlarda urla immergas servisi çağıran kullanıcılar teknisyenlerin basit şekilde sorunu çözdüğü görünce bu konuyu araştırmaya başlar. Bu sorun aslında kombi sisteminden kullanım hatasındandır.

Urla İmmergas Servisi

Öncelikle kışın kombinizi nasıl kullanmanız gerektiğini söyleyelim. Yazımıza geçmeden söyleyeceğimiz yöntemlerin daha etkili olması için urla immergas servisi ile kombi bakımı yaptırmanız gerekitiğinin de altını kalın bir şekilde çizelim.

Bakımlarını düzenli yaptırdığınız bir kombi her zaman size fayda sağlayacaktır. Örneğin kışın evden çıktınız ve belki de günün yarısını dışarıda geçireceksiniz. Bu durumda kombiyi kapatmalı mısınız?

Evden çıktığınızda ve uzun süre dönemeyeceğinizde kombiyi kapatmayın. En alt seviyede çalıştırın. Bu evinizin tekrar soğumasını ve buna bağlı olarak kombiyi yeniden yüksek derecelerde çalıştırmanızı engeller. Ayrıca düşük seviyelerde olduğu için fazla gaz harcamayarak yine evin sıcak kalmasını sağlar.

Tabii bu durum bakımlı kombi ve petekler için geçerlidir. Temiz kombi boruları ile temiz peteklerin vereceği ısı en düşük seviyede daha fazladır. Kombi ve petekler bakımsızsa en alt seviyeden biraz daha yüksek bir ayarda kombiyi açık bırakmanız gerekir.

Urla İmmergas Servis Telefonu

Bu durum günlerce evden uzak kalacağınız durumlar için geçerli değildir. Evden birkaç gün uzak kalacaksanız kombinizi tamamen kapatabilirsiniz.

Yazın ne yapmam gerekir? Diye soracak olursanız cevabımız yine aynıdır. Yazın evin soğuma problemi olmayacağı için kombinizi tamamen kapatabilirsiniz. Yeni model bir kombiniz varsa yazın “yaz modu” kullanarak kombinizi açık unuttuğunuzda da peteklerin ısınmasını sağlayabilirsiniz.

Yaz ve kış bakımlar aksatılmaması tüm bunların daha da etki etmesini sağlar; 0232 224 84 75 ‘ten İzmir İmmergas kombi servisini arayarak kombinizi bize güvenle teslim edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.