Urla Beko Servisi

Urla Beko Servisi

Beko firması 1950’li yıllardır Türkiye’ye döviz kazandırmaya amacıyla kurulan beyaz eşya ve elektronik cihaz şirketidir. Koç Holding bünyesi altında Vehbi Koç tarafından kurulan Beko, kurulduğu dönemde tecrübeli bir şirket olan Bejerano ile iş birliği yapmıştır. İsmini de Bejerano ve Koç markalarının ilk iki harfinin birleşimi ile almıştır. Beko firması, günümüzde dünya çapında beyaz eşya ve diğer elektronik cihazların üretimini yapan fabrikalara ve satış yapan mağazalara sahiptir. Aynı zamanda FC Barcelona gibi köklü futbol kulüplerinin de forma sponsorluğunu yapıyor. İzservis olarak Beko marka bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi ve klima gibi tüm beyaz eşya servisi ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Urla Beko Servisi desteğimiz için telefon numarası 0232 224 84 75 sayesinde bize ulaşın. Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat detaylı bilgi ve destek için çevrimiçi bir şekilde bekliyor olacaktır. Yıllardır bu sektöre emek vermiş tecrübeli teknik servis ekibimiz sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir. Daha fazla vakit kaybetmeden İzservis kalitesi ve güvencesi altında garantili teknik servis hizmetlerimizden faydalanın.

Urla Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri günümüzde hemen hemen her evde bulunan beyaz eşyalar olarak bilinir. Özellikle yaz aylarındaki sıcak havalardan dolayı insanlar banyo yapma gereksinimi duyar ve bu nedenle de sık sık kıyafet değiştirir. Bu da çamaşır makinelerinin normal şartlardan çok daha fazla çalışmasına sebep olur. Eski bir çamaşır makinesi uzun kullanım sonrasında arıza meydana getirir. Siz de bu arızalardan şikayet ediyorsanız Urla Beko Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimiz tam da sizin ihtiyacınız olan şey.

Çamaşır makinenizde meydana gelen her türlü arızayı en iyi şekilde ortadan kaldırıyoruz. Gerekli parça değişimi işlemlerinde ise Beko marka orijinal parçaları kullanıyoruz. Böylelikle müşterilerimiz satın aldığı ilk gün ki kalitede çamaşır makinesini kullanmaya devam ediyor. Teknik servis hizmetimizi tamamladıktan sonra çamaşır makinesinde arızanın gidip gitmediğini kontrol ediyor ve stabil durumda çalıştığına emin olduktan sonra teslim ediyoruz. Urla Beko Çamaşır Makinesi Servisi için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayabilirsiniz.

Urla Beko Buzdolabı Servisi

Günümüzdeki teknolojik şartlara baktığımızda evdeki buzdolabı bozulduğunda yenisi almak çok büyük bir maliyete neden olabilir. Bu nedenle buzdolabını kaliteli bir teknik servise götürmek her zaman daha doğru bir karar olacaktır. Garanti süresini tamamlamış yani ömrü bitmiş bir buzdolabı sık sık arızalar göstermeye başlayacaktır. İşini ve yapması gerekeni bilen bir teknik servis buzdolabını satın alınan ilk gün ki kadar iyi performansta çalışmasını sağlayacaktır. İşte bunu yapabilecek bir teknik servis de tabii ki İzservis firması oluyor. Urla Beko Buzdolabı Servisi ile yıllardır müşterilerimizin buzdolaplarında ortaya çıkan her türlü sorunu ortadan kaldırıyoruz. Buzdolabı kapak arızası, buzdolapı kar yapıyor, buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı buzluk arızası gibi her türlü sorun için sizlere yardımcı oluyoruz. Urla Beko Buzdolabı Servisi imkanlarından faydalanmak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İzservis olarak yıllardır televizyon tamiri ve beyaz eşya servisi hizmetlerini sağladık. Siz değerli müşterilerimiz ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hareket ettik. Gelişen teknolojiye ayak uydurduk ve yeni nesil teknik servis hizmetlerini sağladık. Yıllardır bu sektörde en iyi teknik servis firmalarından biri olarak ayakta durmamızın tek nedeni her zaman müşterilerimizi düşünmemizden kaynaklanıyor. Firma olarak müşterilerimize nasıl daha iyi yardımcı olabiliriz her zaman bunun üzerine çalışmalar yaptık. Siz de İzservis ayrıcalıklarını deneyimlemek istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.