Urla Arçelik Servisi

Urla Arçelik Servisi

1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından İstanbul’da Sütlüce’de kurulan Arçelik, günümüze kadar başarılar ile gelmiş bir elektronik cihaz şirketidir. Koç Holding bünyesi altında yer alan Arçelik, Türkiye’de beyaz eşya alanında ilkleri başarmıştır. Ülkemizde 1959 yılında ilk çamaşır makinesini, 1960 yılında ise ilk buzdolabını üretmiştir. Arçelik şirketi sadece beyaz eşya değil aynı zamanda elektrikli süpürge, bulaşık makinesi, klima, kombi, küçük ev eşyaları, mutfak aletleri gibi birçok alanda üretim yapmaktadır. Arçelik marka elektronik cihazlarında ortaya çıkan herhangi bir sorun için Urla Arçelik Servisi hizmeti veren İzservis firmasını telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat çağrı merkezimizden detaylı bilgiyi alabilir ve profesyonel teknik kadromuzun kusursuz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yıllardır bu iş ile uğraşan ve artık işin ustası olan personellerimiz şikayetlerinizi en iyi şekilde gidermek için elinizden gelenin fazlasını ortaya koyacaktır. Siz de İzservis kalitesi ve güvencesi ile memnun kalacağınız bir beyaz eşya servisi hizmeti almak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden bizi aramanızı tavsiye ediyoruz.

Urla Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri uzun yıllar kullanılması için üretilen elektronik eşyalardır. Bu beyaz eşyalar üretilirken en az 10 yıl süreyle kullanılması için garantili bir şekilde üretilir. Arçelik çamaşır makineleri de aynı bu şekilde garantili olarak üretilmiştir. Eğer Arçelik marka bir çamaşır makinesine sahipseniz ve herhangi bir şikayetiniz olursa Urla Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İzservis kalitesi ile sağladığımız tüm imkanlardan yararlanmak için daha fazla vakit kaybetmeden telefon numarası 0232 224 84 75 ile bizi arayın.

Her elektronik cihazda ve beyaz eşyada olduğu gibi çamaşır makineleri de birçok çeşitli türden arıza meydana getirebilir. Çamaşır makineleri su sızdırıyor, çamaşır makinesi kıyafetleri kurutmuyor, çamaşır makinesi deterjan almıyor, çamaşır makinesi garip sesler çıkarıyor gibi arıza türleri her gün çağrı merkezimize düşmektedir. En çok şikayet edilen çamaşır makinesi arızalar bu şekilde sıralanmaktadır. Çamaşır makineleri özellikle yaz aylardaki sıcak havalarda daha sık kullanıldığı için bu zamanlarda arıza çıkarma ihtimali daha önemlidir. İzservis firması olarak çamaşır makinesi ve diğer tüm elektronik cihazları bakım, tamir ve onarım işlemlerini sizlere en cazip fiyatlara en kalitlei şekilde gerçekleştireceğiz. Urla Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi için firmamız ile telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Urla Arçelik Buzdolabı Servisi

Meyve ve sebzeleri ve diğer yiyecekleri taze tutmak ve uzun süre saklamaya yarayan buzdolapları da uzun süre kullanımı amaçlanarak üretilmiştir. Günümüzde neredeyse her buzdolabı en az 10 yıl garantili şekilde satışa sunulmaktadır. Her ne kadar 10 yıl bozulmama garantisi verse de bazı teknik nedenler ya da kullanım hataları sonucu bozulmaya teşvik edebilir. Urla Arçelik Buzdolabı Servisi hizmetimiz ile herhangi bir şikayet oluşturan buzdolaplarının bakım ve onarım işlemleri için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bize ulaşabilirsiniz. İzservis kalitesi ile birlikte sizlere en iyi teknik servis deneyimini yaşatacağımız garantisini veriyoruz. Buzdolabınızda oluşabilecek birçok çeşitli sorun vardır. Buzdolabı soğutma yapmıyor ya da buzdolabı garip sesler çıkarıyor olabilir. Aklınıza gelebilecek her türlü sorun için Urla Arçelik Buzdolabı Servisi olarak sunduğumuz desteklerden faydalanabilirsiniz.

İzservis olarak her türlü beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima gibi elektronik cihazların bakım, tamir ve onarım işlemlerini yerinde gerçekleştiriyoruz. Buna ek olarak televizyon tamiri hizmetini de siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız. Siz de İzservis kalitesi ve güvencesi ile kusursuz bir teknik servis deneyimini yaşamak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden iletişime geçebilirsiniz.