Urla Altus Servisi

Evlerde nedeni bilinmeyen bir koku canınızı sıkabilir. Kokunun kaynağını bulmak o kokuyu gidermekten çok daha zordur. Kokunun kaynağını bulduktan sonra çözümü ise her zaman basit olmayabilir. Bu, bir beyaz eşyadan geliyorsa kendinizin veya urla altus servisinin müdahale etmesi gerekebilir.

Koku beyaz eşyadan geliyorsa kendiniz öncelikle temizleyin. Buzdolabında bir kavanozun ağzı açık kalmış olabilir. Bir yemek bozulmuş olabilir. Kuru gıdalardan bazılarının son kullanma tarihi geçmiş ve küflenmiş olabilir.

Evlerde oluşan kötü kokuyu ortadan kaldırmak için bazı önlemler de alabilirsiniz. Evde koku olmasının önemli bir nedeni duvarlardır. Duvarlar zamanla yemek, yağ ve kir nedeni ile koku yapar. Bunları önlemek için duvar ustası bulabileceğiniz gibi basit önlemler de alarak kendiniz sorunu halledebilirsiniz.

Urla Altus Servisi

Evlerde kötü kokuyu önlemek için ilk olarak pencerelerinizi düzenli olarak bir süre açık bırakın. Açık pencerelerden gelen temiz havanın eve girmesine izin verin. Özellikle mutfaklarda bu süreyi daha uzun tutun. Yemek pişerken çıkan koku burnunuza güzel gelse de o koku duvarlara hapsolduğunda o kadar da güzel kokmaz. Üstelik birikmesi halinde kötü bile kokmaya başlayabilir. Bu nedenle camlarınızı mutlaka gün içinde açın ve evinizi havalandırın.

Camları açtığınızda klima, elektrikli soba, diğer ısıtıcılar ve vantilatör gibi cihazlar kullanıyorsanız bunları kapatın. Cam açık olduğu için bu cihazların verdiği havanın büyük bölümü dışarı gideceğinden çalışması pek de işe yaramaz. Enerjiden tasarruf etmek için evi havalandırdığınızda ısı cihazlarını tamamen kapatın. Bu cihazlarda sorun yaşıyorsanız urla altus servisi çağırın.

Urla Altus Servis Telefonu

İzmir Altus beyaz eşya servisi telefonu 0232 224 84 75 ‘ten servis çağırabilirsiniz. Koku yapan veya arızalı cihazları tamir ettirebilirsiniz.

Bunlar kötü kokuyu engelleme yöntemidir. Evinizin iyi kokması için farklı yöntemler de deneyebilirsiniz. Örneğin güzel kokan çiçekler alıp evin belli bölgelerine yerleştirebilirsiniz. Çiçekler güzel koku yaymak içi doğal ve etkili yollardan biridir. Çiçek dışında oda parfümü veya oda kokusu da kullanabilirsiniz. Kokusu etkilemiyorsa ise hafif ve güzel kokan tütsüleri de tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir