karşıyaka arçelik servisi

Ürkmez Beko Servisi

Ürkmez Beko Servisi hizmetimiz ile tanışmış mıydınız? İzmir’in en iyi beyaz eşya servisi için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizimle iletişime geçin. Beyaz eşyalar günlük hayatta insanların en çok kullandığı ve bir o kadar da ihtiyaç duyduğu elektronik cihazlardır. Beyaz eşyaların her biri kendi özellikleri altında insan hayatını kolaylaştırır ve sayısız şekilde olanak tanır. Elektronik cihazlar ve beyaz eşyalar, insanların yapmak zorunda olduğu ama zorlandıkları tüm her şeyi basit bir hale getirir. Çamaşır makineleri, giysilerimizi temiz ve güzel tutar Bulaşık makinesi, tabak ve çatal bıçak gibi malzemeleri temizler. Buzdolabı, uzun süre yiyeceklerimizi taze ve sağlıklı şekilde tutmak için muhafaza eder. Bu şekilde listeyi uzatabiliriz. Ancak bizim size asıl anlatmak istediğimiz konu bu değil.

Her elektronik cihazda olduğu gibi beyaz eşyalar da zaman zaman arıza meydana getirebilir. Bu arızalar bazen olur olmaz anlarda gelebilir. En kısa sürede arızaların giderilmesi gerekir. İşte tam da bu noktada İzservis firması sizlere yetişiyor. Ürkmez Beko Servisi olarak İzmir halkının beyaz eşya ve elektronik cihazlarında arızalarını en iyi şekilde ortadan kaldırıyoruz. Ürkmez Beko Servisi için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezimiz 7 / 24 size gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Ürkmez Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri üretimi sırasında en az 10 yıl bozulmayacak kalitede üretilir. Yeni bir çamaşır makinesi satın almaya kalktığınızda en az 10 yıl garantili olacak şekilde satıldığına tanık olmuşsunuzdur. Eğer garanti süresini tamamlamış bir çamaşır makinesi kullanıyorsanız zaman zaman arızalar görmeniz çok olası bir durumdur. Çünkü garanti süresinin bitmiş olması demek aslında çamaşır makinesinin ömrünü tamamladığı anlamına gelir. Günümüz ekonomik şartları altında yeni bir çamaşır makinesi satın almak aile bütçesini büyük ölçüde zorlayabileceği için kaliteli bir teknik servis hizmeti almak her zaman daha doğru bir seçim olacaktır. İzmir’in en iyi Ürkmez Beko Çamaşır Makinesi Servisi için telefon numarası 0232 224 84 75 siz değerli müşterilerimiz için 7 / 24 açık bir şekilde bekliyor olacaktır. Ürkmez Beko Çamaşır Makinesi Servisi çamaşır makinelerinizdeki her türlü sorunu en kısa sürede ve en makul fiyatlara giderecektir.

Ürkmez Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızdaki arızalardan şikayet ediyorsanız üzülmenize gerek yok. İzservis olarak sizleri Ürkmez Beko Buzdolabı Servisi hizmetimiz ile tanıştırmak ve buluşturmak isteriz. Her ne kadar uzun süreli kullanım için üretilseler de buzdolapları da zaman zaman arıza gösterebilir. Firmamızı telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden arayarak servis kaydı oluşturun. Deneyimli teknik servis ekibimiz bulunduğunuz konuma ulaştığında ilk olarak arızanın kaynağını araştıracaktır. Arıza sebebi belirlendikten sonra gerekli bakım, onarım ve tamir işlemleri yerine getirilir. Eğer bir parça değişmesi gerekiyorsa orijinal Beko parçaları ile bu işlem yapılır. Müşterilerimizi mağdur etmemek için her zaman parçaların en iyisini kullanmaya özen gösteriyoruz. Buzdolabına yapılan teknik servis işlemleri tamamlandıktan sonra stabil bir durumda çalışıyor olması kontrol edilir. Ardından buzdolabı teslim edilir. Ürkmez Beko Buzdolabı Servisi için telefon numarası 0232 224 84 75 size her zaman açıktır.

İzservis olarak beyaz eşyaların yanında televizyon tamiri hizmetini de sunmaktayız. Siz de Beko marka televizyonunuzda sorunlardan şikayet ediyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli teknik servis personellerimiz sizlere en iyi şekilde hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyar.