Viessmann Servisi

Torbalı Viessmann Servisi

Evinizde sıcak bir akşam geçirmek için eve geldiniz. Kombiniz açtınız ancak kombi çalışıyor fakat petekler ısınmıyor. Böyle bir durumda ilk başta kombinizi resetleyin. Sabah kombinizi kapatıp çıkmışsanız tekrar açıldığında tüm sistemler devreye girmemiş olabilir; bu bir arıza göstergesidir Torbalı Viessmann servisi çağırmanız gerekir. Reset attığınızda tekrar çalışmayan sistemler çalışır hale gelebilir. Bu birkaç olduğunda sorun olmayabilir ama kombiyi belli bir süre kapalı bırakıp açtığınızda sürekli bu şekilde oluyorsa Torbalı Viessmann kombi servisi ile görüşmeniz ve yaşadığınız sorun için çözüm aramanız gerekir.

Kombi kullanıcı olarak böyle bir sıkıntı karşısında işlem yapmanız doğru değildir. Kombinin markasına Torbalı Viessmann kombi servisi hizmeti veren bir firmayı arayarak neden böyle bir problem yaşayabileceğinizi sorun. Telefon ile yapılacak işlemler varsa görüşmeniz esnasında yapabileceğiniz uygulamalar size iletilecektir. Eğer servisin gelmesi gerekiyorsa ekipler adresinize gelecektir.

Torbalı Viessmann Servisi

Kombiyi çalışırken test etmek her zaman daha kolaydır. Bu nedenle kombi çalışırken kombi servis çağırmak ve gelen ekiplerin kombiyi çalışırken gözlemlemesini sağlamak daha doğru bir harekettir. Bu sayede kombinin o anda aksayan kısımları rahatlıkla tespit edilebilir.

Bakımlar bu nedenle zamanında yapılmalı ve kombi bakımlardan sonra titiz bir şekilde kullanılmalıdır. İzmir’de faaliyetlerine devam eden, senelerin getirdiği tecrübe ve bilgi ile hizmet veren firmamız bu bakımları yaptırabileceğiniz güvenilir firmalardandır. İzmir’de Torbalı kombi servisi denilince ilk akla gelen firmalardan bir tanesi olarak bunu müşteri memnuniyetini her zaman sağlamamıza borçluyuz.

Torbalı Viessmann Servis Telefonu

Uzman teknikerlerimiz detaylı bir incelemenin ardından size yapılacak işlemleri söyler. Bu işlemler içinde yapılması gereken parça değişikliği varsa bunların da bilgisini verir. Sizin de onay vermeniz halinde merkeze bunun bilgisini vererek parçaları yerinde değiştirir. Onarılacak parçalar ise yine yerinizde, kombinin bulunduğu alanda onarılır.

Zamandan tasarruf ederek, uygun fiyata kombi tamirci arıyorsanız veya kombinizin periyodik bakımı gelmiş ise 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz.