Torbalı Protherm Servisi

Sirkülasyon pompası, kombilerin çalışması için hayati parçalardan biridir. Kombinin arızalanmadan, kapanmadan, herhangi bir şekilde su kaçırmaması için sirkülasyon pompasının yıpranmamış ve sağlam şekilde çalışıyor olması gerekir. Sirkülasyon pompasının diğer adı devim daim pompasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi kombiye gelen suyu tüm sistem içinde dolaşmasını sağlamakla görevlidir. Bu nedenle arızalandığında Torbalı Protherm Servisi tarafından onarılması gerekir. Bazı durumlarda sürkülasyon pompası çok fazla yıpranmış ve aşınmış olabilir. Bu durumda yenilemek daha doğrudur. Yenileme işlemi de Torbalı Protherm Servisi tarafından yapılmalıdır. Kombi kullanıcısı olarak dışarıdan yeni bir devim daim pompası alıp, eskisi yerine takmaya çalışmak son derece yanlıştır kombi sisteminin genelinde arıza oluşumuna neden olunabilir.

Torbalı Protherm Servisi

Sirkülasyon pompasının arızalanması durumunda kombiler aniden kapanabilir. Kapandığında bir arıza kodu verir ve bu kod genelde sirkülasyon pompasındaki bir sorunu gösterir. Aniden kapanan kombiler yine pompa bozuk olduğunda tekrar açılabilir. Reset atılmış gibi çalışmaya devam eder. Bu gibi durumlarda da pompanın bozulma ve arızalanmış olma ihitmlai vardır.

Sirkülasyon pompası kombi kullanımında büyük kolaylıklar ve avantajlar sağlar. Peteklere ve musluğa giden suyun sürekli sıcak kalmasını sağlar. Bu da aynı suyun tekrar ısıtılması için fazladan gaz harcamanın önüne geçer. Ayrıca suyun sıcak kalması peteklerin daha geç soğumasına ve daha erken ısınmasını sağlar. Bu durum aynı zamanda su miktarından da önemli şekilde tasarruf edilmesini sağlar. Kombide her zaman hazırda sıcak su bulunması kullanıcılara ekonomik yönden katkı verecek geri dönüşler yapar.

Torbalı Protherm Servis Telefonu

Sirkülasyon pompasının bunlar dışında da birçok olumlu katkısı da vardır. Bu nedenle arızalandığında vakit kaybetmeyin ve doğrudan İzmir Protherm Servisi ile görüşün. İzmir’de 0232 224 84 75 ‘i aramanız halinde garantili hizmet veren, uzman ekipleri ile çalışan firmamızla sirkülasyon pompasını onarabilir ve değiştirebilirsiniz.

Firmamız sizlerin daha iyi hizmet alması ve kombinin daha da kullanışlı olarak çalışması için her zaman kaliteli parçalar kullanmaktadır. Değişimi gereken sirkülasyon pompalarının en kaliteli parçaları ile değişimi yapılarak kombinizi verimli şekilde çalıştırmanızı sağlamaktayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir