Torbalı Profilo Servisi

Profilo Servisi

Çamaşır makineleriniz de bir sorun yaşadığınızda Torbalı Profilo beyaz eşya servisi çağırmak uzmanların tavsiye ettiği bir yöntemdir. Çamaşır makinelerinden birden fazla bağlantı ve parçalar bir araya geldiğinden hiçbir bilgi ve birikim olmadan bunları tamir etmeye çalışmak, “şöyle yaparsam daha iyi olur” “bunu söküp takarsak arıza tamir edilir” şekilde yaklaşımlar çamaşır makinesini daha da kullanılmaz hale getirebilir. Torbalı Profilo servisi yetkilileri ile çamaşır makinesi tamiri yaptırmak bu açıdan daha faydalıdır ve cebiniz için daha doğrudur. Çünkü yanlış şekilde makineyi tamir etmeye çalışırsanız muhtemelen arıza çözülmediği gibi başka arızalar da görülecektir. Bunların tamir ücreti ise başlangıçtakine göre normal olarak daha yüksek meblağlarda olacaktır.

Torbalı Profilo Servisi

Çamaşır makinesinde görülen aksaklıklardan biri çamaşırları tam yıkamaması ve temizlememesidir. Bunun nedenleri genelde deterjandan kaynaklanır. Çamaşırlarınız iyi yıkanmıyorsa deterjanınızın yeterli kalitede olup olmadığına bakın. Ucuz bir deterjan ise daha bilindik markaların, herkesin kullandığı ve memnun kaldığı deterjanları tercih edin. Bunları kullandıktan sonra çamaşırlarınız istediğiniz gibi temiz yıkanıyorsa sorun çözülmüş demektir.

Ucuz deterjan kullanmanın diğer bir dezavantajı ise kalıntı bırakarak tıkanıklığa yol açmasıdır. Bu tür deterjanlar çamaşırları tam olarak yıkamadığı gibi aynı zamanda makinenin de parçalarının tıkanmasına neden olur. Bu nedenle binlerce lira verdiğiniz çamaşır makinelerinde tasarruf etmek için ucuz deterjan kullanmanız aslında zararınızadır. Çok küçük farklar nedeni ile makinenizi riske atmış olursunuz.

Torbalı Profilo Servis Telefonu

Kıyafetleriniz istediğiniz biçimde temiz yıkanmıyorsa makinenizin ön yıkama programını kullanmayı deneyin. Bazı kirler diğerlerine göre daha zor çıkabilecek yapıdadır. Bu lekeleri çıkarmak için bazen ön yıkama yapmak gerekebilir. Kıyafetlerinizi ön yıkama programında yıkadıktan sonra kontrol edin eğer temiz yıkamışsa bu şekilde zor lekeler için ön yıkama yapmaya devam edebilirsiniz.

Çamaşır makinelerinin diğer bir çıkardığı arıza ise çamaşırların yırtılmasıdır. Yırtılan çamaşırların nedeni genelde makine kazanındaki sorunlardır. Bunun çözümü için İzmir Profil Servisi Telefon numarası 0232 224 84 75 ‘i arayın. Gelen ekipler kazanı ve lastiklerini kontrol ederek eğer sorun buradaysa onarımını hemen orada yapacaklardır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.