Torbalı Lambert Servisi

Lambert Servisi

Kombilerin çalışmayı durdurması problemini hemen herkes bir defa yaşamıştır. Böyle bir durumla ilk kez karşılaşan biri ne yapacağı konusunda kararsız kalabilir. İlk olarak kombinin neden böyle bir arıza verdiğini anlamadan arızayı çözmeye çalışmak son derece yanlıştır. Kaynağını anlamadığınız arızanın çözümünü yanlış yerde arayabilirsiniz. Bu durumda hem yanlış işlem yaptığınız için zaman kaybetmiş olursunuz hem de işlem yaptığınız yerin ayarını da bozabilirsiniz.

Bu nedenle kombiniz arıza nedeni ile çalışmaya devam etmediğinde Torbalı Lambert servisi çağırmadan kombinin su basıncını, gaz vanalarını ve elektrik bağlantılarını kontrol edin. Bunları kontrol etmeden kombi üzerinde herhangi bir tamir işlemi yapmayın. Kombinin iç sistemini kesinlikle açmayın.

Torbalı Lambert Servisi

Kombi çalışmıyor veya kombi sadece petekleri ısıtıyor ama sıcak su vermiyorsa sigortalarda bir arıza olabilir. Sigortalar kapalı konumda kalması da diğer bir ihtimaldir. Bu nedenle kombinin sigortasına bakın ve kapalı ise açın.

Açık halde olduğundan emin olduktan sonra kombinizin üzerinde bulunan resetleme butonunu kullanarak kombinizi resetleyin. Kombi resetledikten sonra çalışıyorsa sorun sigortadan kaynaklı demektir. Torbalı Lambert servisi çağırmanıza gerek kalmaz. Ancak resetlemenize rağmen hala kombi açılmıyorsa ve gaz vanaları da açıksa bir kombi kullanıcısı olarak bu dakikadan sonra işlem yapmanız risk oluşturur. Markanınızın İzmir Lambert servisi olarak hizmet veren kombi tamircisini çağırın.

Torbalı Lambert Servis Telefonu

Vanaların açık olduğunu nasıl anlarım? Vanalar kapalı ise açık hale nasıl getirebilirim? Sorunlarının cevabını bilmiyorsanız yazımızda bunu nasıl yapacağınızı belirteceğiz ancak yine de ilk olarak varsa kullanma kılavuzuna bakmanız daha doğru olduğunun altını çizelim.

Kombinin altında farklı vanalar yer alır. Bu vanalardan bazıları peteklere giden sıcak suyu kontrol ederken bazıları ise sıcak su almanız için musluklara bağlanana boruların vanasıdır. Kapalı olduğunda bu borulara yatay şeklinde durur. Uygun konum her zaman dikey olmalıdır bu vananın açık olduğunu gösterir. Vanaların açık olduğundan da emin olduktan sonra yine uzmanları aramanız gerekir. Torbalı’da Lambert Servisi için uzman kişilerden destek alabileceğiniz numara 0232 224 84 75 ‘tir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.