Torbalı İmmergas Servisi

Torbalı İmmergas servisi sektöründe uzman hale gelmek bazı şartların sağlanması sonucunda elde edilir. Her işte olduğu gibi Torbalı İmmergas kombi servisi de kendi içinde gerekli koşulların yerine getirilmesi ve bu alanda görev yapan personellerin kendini geliştirmesi gerekir. İşinde uzman olmanın koşullarından bir tanesi ve belki de en önemlisi kendini geliştirmek ve zamana ayak uydurmaktır. İzmir teknik servisi olarak hizmet sunan firmamız alanında uzmanlaşmayı başarmış, kendini geliştiren ve bundan sonrada gelişime açık olan teknikerler ile kombi bakımı ve kombi tamiri için sizlere destek olmaktadır.

Torbalı İmmergas Servisi

İzmir içinde hizmet vermeye devam eden firmamız, İzmir’in içinde her semte servis imkanı sunmaktadır. Zamanında bakımı yapılan servis araçlarımız ve teknolojik yardımcı ekipmanlarımız ile personellerimiz yılın her günü sizlere kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır.

Kombi kullanıcılarının genelde ihmal ettiği ancak kombilerin güvenli ve performanslı çalışması için gerekli olan uygulamalardan biri kombi bakımlarıdır. Kombi bakımı, sıcak su tesisatının incelenmesi, peteklere ulaşan boruların incelenmesi, petek bakımı, kombi temizliği, baca kontrolü, gösterge kontrolü ve basınç kontrolü gibi işlemleri içerir. Bunların hepsi  yapılacak bakımlarda temizlenir, arızaları olan kısımlar onarılır ve tıkalı hat ve filtreler temizlenir. Değişmesi gereken elemanlar değiştirilir. Böylece kombiler bakımlar sayesinde bozulmadan çalışmaya devam eder.

Torbalı İmmergas Servis Telefonu

Değişim işlemleri de kolaydır. Kombinin su ve elektrik bağlantıları kesildikten sonra eski vana sökülür. Başka hiçbir işlem yapılmadan yeni vana takılır ve kombiye tekrar elektrik ve su verilerek çalıştırılır.

Bakımların önemli bir artısı doğal gaz faturalarındaki tasarruftur. Bakımların getirdiği yıllık gaz kazancı ciddi şekilde cebinize fayda sağlar. Kazanılan bu miktar, kombi bakımı ücretinden daha fazladır. Bun nedenle kombinizin bakımlarını aksatmamaya ve zamanında yaptırmaya dikkat edin.

İzmir’de yaşıyor ve İzmir İmmergas Servisi arayarak kombi bakımı yaptırmak istiyorsanız 0232 224 84 75 ‘i arayın ve müşteri temsilcilerimizden teknik ekipleriniz yönlendirilmesini isteyin. Bu dakikadan sonra gereken işlemler için ekiplerimiz en kısa zamanda servis için size gelecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir