Ferroli Servis

Torbalı Ferroli Servisi

Evlerimizde ısınmamızı sağlayan, bu işlemi bizim için kolay hale getiren kombiler de zamana yenik düşerek bazen arızalanır. Bu arızalar aslında normaldir ve diğer elektrikli ürünlerde olduğu gibi zaman zaman görülür. Çözümü için kombi uzmanları ile görüşmek veya Torbalı Ferroli Servisi markalarından hizmet almak gerekir. Ancak bazı kombi arızaları geçicidir. Bu tür arızalar için kombi tamircisi çağırmanıza gerek yoktur bir süre bekleyerek ya da resetleme işlemi yaparak kombiyi yeniden çalışır vaziyete getirebilirsiniz.

Torbalı Ferroli Servisi

Kombilerdeki arzılardan bazıları geçici bazıları sistemseldir. Sistemler arızalar için Torbalı Ferroli servisi bulmanız ve cihazınızın tamirini yaptırmanız gerekir. Geçici arızalar ise resetleme yaparak ortadan kalkar. Örnek vermek gerekirse düşük gerilimlerde, voltaj dalgalanmalarında kombi uyarı kodu hatası vererek kapanır. Açıldığında ise bu uyarıyı göstererek bir şeylerin ters gittiği hakkında size bilgi verir. Voltaj dalgalanması veya düşük gerilim problemleri anlık ise bu sorun resetleme yaparak çözülür. Resetleme için bazı kombi modellerindeki tuşa basarak, bu tuş arızalı ya da yoksa kombi sigortasını açıp kapatarak anlık sorunlardan kaynaklı kapanan kombinizi tekrar açabilirsiniz.

Torbalı Ferroli Servis Telefonu

Geçici arızalardan biri basınç problemidir. Bu sorun özellikle kombinin uzun süre kapalı kalması sonucunda görülür. Yaz döneminde kombiyi açmamışsanız ya da birkaç hafta evden uzak kaldığınız için kombiyi kapatmışsanız kombiyi tekrar çalıştırdığınızda basınç uyarı kodu hatası alabilirsiniz. Bu geçici bir durumdur. İzmir Ferroli servisi çağırmanız gerekmez ve kombiyi resetlemeniz halinde sorun çözülür. Genelde bakım yapılmadığından borularda görülen tıkanıklıklar da bu sorunlara neden olabilir. Eğer reset attıktan sonra kombi açılmazsa servis ile görüşün ve ekip yönlendirilmesini isteyin.

İzmir’de yaşayanlar için Torbalı Ferroli servisi Telefon numarası olan 0232 224 84 75 numaralı hat aranarak profesyonel ekiplerin yönlendirilmesi sağlanabilir. Kombinizde geçici değil de sistemsel bir arıza olduğunda ekiplerimiz hangi nedenden kaynaklanırsa kaynaklansın o arızayı kısa zaman içinde çözüm cihazı yeniden normal çalışacak halde teslim edecektir.