Torbalı Bosch Servisi

Bosch Servisi

Beyaz eşyalarınızdan nasıl daha yüksek performans alabilirsiniz, bununla ilgili paylaşacağımız yazı da bilgi edinebilir ve beyaz eşyalarınızdan daha verimli çalışacak biçimde kullanabilirsiniz. Torbalı Bosch Beyaz eşya servisi, cihazların performansını arttırmada size en büyük katkıyı sağlar. Çünkü her bakım işlemi cihazların çalışmasını daha da iyi koşullarda yapmasını sağlar. İyi koşullarda çalışan beyaz eşyalar doğal olarak normal günlerden çok daha iyi şekilde çalışır ve fonksiyonlarını daha rahat kullanabilir seviyeye gelir.

Yazıya başlamadan önce kendi beyaz eşyalarınızın gerçekten verimli şekilde çalışmadığını veya bir bölgesinde arıza olduğunu düşünüyorsanız Torbalı Bosch servisini arayın. Bunun için profesyonel bir firma ile bakım yaptırmak ve cihazlarınızın temizliğini ya da tamirini yaptırmak isterseniz 0232 224 84 75 ‘i arayabilir veya yerimize gelerek hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Torbalı Bosch Servisi

Beyaz eşyaları kullanırken öncelikle uygun yerlerde mi ona karar verin. Her cihazın çalışma şartları ve işlevi farklı olduğundan bazıları daha geniş alanlarda kullanılması gerekirken bazıları daha küçük alanlarda da kullanılabilir.

Örnek vermek gerekirse çamaşır makinenizi konumlandırırken tahliye musluklarına yakın olmasına dikkat etmeniz gerekir. Mesafeyi uzun tutarak tahliye borusunu uzatmak doğru bir yöntem değildir. Bu durum özellikle makine bölmesi farklı yerlerde olan müşterilerimizde karşılaştığımız bir problemdir. Bu durumda makineyi, çamaşır makinesi için ayrılan bölüme koymaktansa daha uygun bir konuma almak gerekir. Uygun konuma almaktansa cihazı ilk aldığınızda Torbalı Bosch servisi personeline bu talebinizi iletmeniz halinde sonrasında tekrar yer değiştirme işlemleri ile vakit kaybetmemiş olursunuz.

İzmir Bosch Servis Telefonu

Aynı durum bulaşık makineleri için de geçerlidir. Tahliye musluklarına yeteri mesafede olması gerekir. Eğer evinizde bunları için ayrılan bölme tahliye musluklarına uzaksa ayrı aparatlar satın alarak farklı yere kurabilir ve bu şekilde kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu iki beyaz eşya çalışırken sallanabilir. Yerinden birkaç cm oynayabilir. Bu durum sürekli olmadığında veya çok uzun mesafelerde olmadığı sürece normaldir. Bu nedenle makineleri koyduğunuz yerin sağında ve solunda başka bir eşya ya da duvar, panel gibi engelleyici ürünler olmamasına dikkat edin.

TIKLA ARA!