Torbalı Beko Servisi

Torbalı Beko Servisi

Beko firması, Koç Holding ve Bejerano iş birliği ile 1950’li yıllarda kurulan bir beyaz eşya ve elektronik cihaz şirketidir. Dünya çapında faaliyet gösteren firma, o dönemde ülkeye döviz arayışı amacı ile kurulmuştur. İsmini de zamanın tecrübeli firmalarından bir tanesi olan Bejerano ile Koç markalarının ilk iki harflerinin bir araya gelmesi ile kazanmıştır. Beko, yurt dışına ürün satan ilk Türk beyaz eşya firması olma unvanına sahiptir. Dünya markası sloganı ile küresel çapta 100’ü aşkın ülkede 280 milyon kişinin beyaz eşya ve elektronik cihaz ihtiyacını gideriyor. Beko marka beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızda meydana gelen her türlü arızayı ise İzservis çözüme ulaştırıyor. Torbalı Beko Servisi ayrıcalıklarından faydalanmak için yapmanız gereken telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayarak iletişim kurmaktır. Firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet verecek ve beyaz eşyalarınızı eski günlerdeki gibi yüksek performansta kullanmanıza olanak tanıyacaktır. Daha fazla vakit kaybetmeden İzservis teknik servis firması ile iletişime geçin.

Torbalı Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Teknoloji gelişmeye başlamamışken, sanayi devrimi daha yaşanmadığı yıllarda insanlar kirli kıyafetlerini derelerde ya da bahçelerde leğenler yardımı ile temizlemeye çalışırlardı. Sanayi devriminden sonra teknolojinin hızla gelişmeye başlaması ile birlikte çamaşır makineleri ortaya çıktı. İlk çıktığı dönemde her evde bulunmamış olsa bile günümüzde artık her evde bir adet çamaşır makinesi bulunuyor. Çamaşır makineleri, kıyafetlerimiz yıkar, kurutur ve güzel kokmasını sağlar. Üstelik tüm bunları yalnızca tek bir tuşa dokunarak yapmamızı sağlar. Bu kullanışlı ve vazgeçilemez cihazlar ne yazık ki zaman zaman sorun oluşturabiliyor. Bazen çamaşır makineleri su kaçırma, su akıtma, su almama, deterjan almama, köpük yapma gibi sorunları kullanıcılarının karşısına çıkartabiliyor. Bu zamanlarda yapmanız gereken Torbalı Beko Çamaşır Makinesi Servisi hizmeti almak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden firmamızı aramak olmalıdır.

İzservis siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli ve profesyonel bir teknik servis hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Çamaşır makinelerinizde meydana gelen arızaları da aynı anlayış ile ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Daha fazla vakit kaybetmeden Torbalı Beko Çamaşır Makinesi Servisi hizmeti almak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden İzservis kalitesi ve güvencesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Torbalı Beko Buzdolabı Servisi

Torbalı Beko Buzdolabı Servisi için 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numarası 0232 224 84 75 ile bizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz size gerekli bilgilendirmeleri yaptıktan sonra adınıza bir servis kaydı oluşturacaktır. Servis sıranız geldiğinde tecrübeli teknik servis elemanlarımız arızalı buzdolabının bulunduğu konuma en kısa sürede ulaşacaktır. Buzdolabına göz atan profesyonel ekibimiz ilk olarak arızanın kaynağını arayacaktır. Arızanın nedeni belirlendikten sonra gerekli bakım, tamir ve onarım işlemleri yerine getirilir. Eğer bir parçanın değiştirilmesi gerekiyor ise firmamız piyasadaki en kaliteli ve en uygun fiyatlı parça ile gerekeni yapacaktır. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra son olarak buzdolabı kontrol edilir. Arızanın giderildiği anlaşıldığında ise buzdolabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Torbalı Beko Buzdolabı Servisi için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden aramanız yeterli olacaktır.

İzservis yalnızca beyaz eşya servisi olarak değil aynı zamanda televizyon tamiri gibi diğer elektronik cihazlarınızda meydana gelen arızaları da ortadan kaldırır. Siz değerli müşterilerin teknik servis firmasından olan beklentilerini karşılamak için ellerinden geleni yapar. Aynı zamanda gelişen teknolojiye ayak uydurarak her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. İzmir’in en iyi teknik servis firması İzservis’i mutlaka arayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.