Torbalı Arçelik Servisi

Arçelik firması Koç Holding bünyesi altında Vehbi Koç ve Lütfi Kıran tarafından kurulan günümüzde küresel çapta 130’dan fazla ülkeye beyaz eşya, ürün ve hizmet sunan, 30 bini aşkın personeli ile 7 ülkede 18 üretim fabrikasına sahip 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisinin yanı sıra 11 farklı markası ile Türkiye’nin en büyük elektronik cihaz üreticilerinden biridir. 1955 yılında kurulan Arçelik firması ayrıca Arçelik, Beko, Bloomberg, Grundig, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance alt markalarına da sahiptir. Arçelik, birçok çeşitli türde elektronik cihaz ve beyaz eşyayı ülkemiz ve diğer dünya ülkelerine sağlamaktadır. İzservis olarak İzmir’in Torbalı ilçesinde faaliyet gösteren firmamızdan Torbalı Arçelik Servisi hizmetimizi almak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden arayarak iletişime geçin. Çağrı merkezimiz sizlere detaylı ve ayrıntılı bilgiyi sağlayarak en kısa sürede bulunduğunuz adrese deneyimli teknik servis kadromuzu yönlendirecektir.

Torbalı Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Eski yıllarda insanlar çamaşırlarını dere kenarlarında, bahçede leğenler ile ellerini kullanarak yıkarlardı. Ancak teknolojinin gelişmesi ile birlikte günümüzde artık hemen hemen her evde bir çamaşır makinesi bulunuyor. Ülkemize ilk olarak 1955 yılında Arçelik sayesinde giren çamaşır makineleri hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Bu kadar önemli cihazlarda meydana gelen her türlü arızayı ise İzservis olarak çözüme kavuşturuyoruz. Torbalı Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimizden yararlanmak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayın. 7 / 24 ulaşabileceğiniz telefon hattımız sayesinde çamaşır makinenizdeki tüm arızaları ortadan kaldırıyoruz.

Torbalı Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimiz ile çamaşır makinelerinde meydana gelen aklınıza gelebilecek her türlü sorunu çocuk oyuncağı misali gideriyoruz. Çamaşır makinesi su sızdırma arızası, çamaşır makinesi kapak kilidi arızası, çamaşır makinesi program tuşu arızası, çamaşır makinesi ıslak kıyafet arızası gibi tüm sorunlarınız İzservis garantisi ve güvencesi ile sorun olmaktan çıkıyor.

Torbalı Arçelik Buzdolabı Servisi

Meyve, sebze, et, et ürünleri, süt, süt ürünleri, akşamdan kalan yemekler ve daha fazlasını evimizde muhafaza etmemizi sağlayan buzdolabı günümüzün en çok kullanılan elektronik cihazlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Buzdolaplarında siz değerli müşterilerimiz herhangi bir sorun ile karşılaşır ise Torbalı Arçelik Buzdolabı Servisi hizmetimizden ve imkanlarımızdan yararlanmak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayabilir. Çağrı merkezimiz ile görüşerek servis kaydı oluşturduğunuz takdirde bulunduğunuz adrese en kısa sürede tecrübeli personellerimiz gelecektir. Ardından buzdolabınızın soğutmama, kar yapma, buz tutma, rezidans arızası gibi tüm sorunlarını ortadan kaldıracaktır.

Buzdolapları en az 10 yıl garantili olarak uzun ömürlü şekilde üretilse de ömrünü tamamladıktan sonra sık sık arıza çıkarmaya başlıyor. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kaldığınızda İzservis garantisi ve güvencesi ile Torbalı Arçelik Buzdolabı Servisi almak için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzservis olarak İzmir’in Torbalı ilçesi ve diğer tüm ilçelerinde beyaz eşya servisi ve televizyon tamiri hizmeti sunmaktayız. Televizyonlarınızda meydana gelen her türlü arıza için de İzservis’i 7 gün 24 saat telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden arayabilirsiniz. İzservis olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığımız bu yolda hiçbir zaman müşterilerimizi mağdur etmedik. Her zaman en kaliteli ürünleri kullanarak elimizden gelen en iyi işçiliği sunduk. Müşterilerimizin bizden beklentilerini sonuna kadar karşıladık ve isteklerini de yerine getirmeye çalıştık. Elektronik cihaz arızalarındaki tüm sorunları ortadan kaldırmayı başardık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir