Seferihisar Profilo Servisi

Buzdolapları soğutma yapmadığında sorunun kaynağı farklı yerlerde olabilmekle birlikte kullanıcıların ayarları yapamamasından da kaynaklanabilir. Buzdolabınız soğutmuyor ise bir Seferihisar Profilo beyaz eşya servisinden destek almadan ve arıza talebi bırakmadan önce buzdolabı ayarlarınızı kontrol edin. Öncelikle sorunun nerede olduğuna bakın. Dondurucuda mı yoksa buzdolabı kısmında mı soğutma yapılmadığını belirleyin. Dondurucu kısmında sorun varsa derecesini düşürmeyi deneyin. Özellikle yaz mevsiminde bu sorunu yaşıyorsanız muhtemelen buzdolabının dondurucu bölümünün derecesi düşük kalmış olabilir. Bunu -20 ‘lere kadar çekebilir ve bu şekilde kullanmayı deneyebilirsiniz.

Seferihisar Profilo Servisi

Buzdolabı bölümünde sorun varsa aynı şekilde buranın da derecesini ayarlayın. Buzdolabı için uygun aralık 2-5 derece arasındadır. Bu iki kısımda da derece ayarların sorun yoksa buzdolaplarının gazı bitmiş olabilir. Uzun seneler kullanılan ve gazla çalışan buzdolaplarında bu problem ile sık karşılaşılır.

Gaz azaldığında öncelikle buzdolaplarında başka sorunlar ortaya çıkar. Soğutmama sorunu devam etmekle birlikte ses çıkarma problemi de görülür. Buzdolabında gaz yetersiz olduğu için sistem parçaları çalıştığında zorlanır ve soğutma yapılamaz. Buna bağlı olarak bazı sesler çıkar. Bu sesleri gece duymak daha mümkündür. Ancak çözülme ve buzlanma sesi ile karıştırılmamalıdır. Buzlanma ve çözülme sesi her buzdolabında olabilecek normal durumlardan bir tanesidir. Seferihisar Profilo servisi olarak bu gibi problemleri çözmedeki tecrübemiz ile sizlere yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Seferihisar Profilo Servis Telefonu

Gazın bitmesi durumunda Seferihisar Profilo servisi çağırarak buzdolabına yeniden gaz bastırmak mümkündür. Kullanıcılar olarak buzdolabı gazı basmak için gerekli malzemeler varsa, kullanıcılar da buzdolaplarına gaz basabilir. Ancak bu konuda tecrübeniz yoksa Seferihisar Profilo servisi  personellerinin gaz basma işlemini yapması daha doğru sonuçlar verecektir.

Buzdolabı gazınız bitmiş ise İzmir Profilo servisi telefon numarası olan 232 224 84 75 ‘ten bizi arayabilirsiniz ve buzdolabınızdaki gazı yenileyebilirsiniz. Ekiplerimiz her mevsim günün her saati servis hizmeti vermektedir. Sadece buzdolapları değil diğer beyaz eşyalardaki sorunlarınız içinde bizi tercih edebilirisiniz. Profesyonel servis anlayışımızı uygun fiyat seçeneğimiz ile tercih edebilir ve eşyalarınızı yeni gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.