Seferihisar klima servisi

Klima bakımında İzmir’de öncü haline gelen ve adını duyuran ve Seferisar klima servisi, kaliteli ve uygun fiyata hizmet vermektedir. Kendini çalıştığı her işte yeniden ispatlayan firmamız, aynı zamanda garantili bir şekilde çalışmaktadır. Garanti güvencesi bir servisi için son derece önemlidir. Firmamız kurumsal yapısı gereği her işinde garanti vermektedir. Yedek parça değişimleri de klima markasının orijinal ürünlerinden seçilmektedir. Değişen parçalar da bu nedenle o markanın garantisi ile değiştirilmektedir.

Firmamızda görevli teknisyenler İzmir’deki deneyimli ve bilgili kişilerden oluşmaktadır. Elektrik, elektronik ve mekanik sistemler konusunda eğitim almış olmaları servis işlemlerinin kalitesini de arttırmaktadır. Personellerimiz gelişen teknolojiye de ayak uydurmaktadır. Son dönemde üretilen klimaların sistemleri hakkında da ekibimiz kendini yenilemektedir.

Bunlar servis sırasında büyük avantaj getirmektedir. Klimada oluşabilecek her türden arıza kısa sürede tespit edilir. Bununla birlikte uzman ekiplerimiz bu arızaları ortadan kaldırabilecek yetkinliktedir.

Seferisar klima servisi  tüm bu işlemleri müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla yürütmektedir. Daha iyi bir servis alabilmeniz için firmamız kendini sürekli yenileyerek, klima servisinin getirdiği tüm olumlu değişimleri kendisinde de göstermektedir.

Seferisar klima servisi

Klimalarda görülen problemlerden birisi ısıtma ve soğutmanın yeteri kadar iyi yapılmamasıdır. Bu gibi durumlarda kullanıcı hatası varsa, gerekli ayarlamalar ile servis çağırılmadan da klima yeniden verimli şekilde kullanılabilir.

Bunun için kullanma kılavuzuna bakarak klimanın normal ayarlarına döndürülmesi ve yeniden çalıştırılması gerekir. Ancak bu şekilde de ısıtma ve soğutma problemi devam ederse termostat kontrol edilmelidir.

Klima fanının çalışmasına rağmen ısıtma veya soğutma oluyorsa termostat incelenir. Giderilebilecek bir sorun varsa onarımı yapılır. Yapılamıyorsa ise termostat tamamen değiştirlir.

Seferisar klima servisi parça değişimleri konusunda İzmir’de destek alabileceğiniz firmalardan bir tanesidir. Her marka klimanın termostatını firmamız ile garantili şekilde değiştirebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir