Seferihisar Bosch Servisi

Çamaşır makineleri için İzmir Seferihisar Bosch Servisi firmamızı arayan müşterilerimiz bir çok sorundan bahsetmektedirler. İzmir’de Bosch marka çamaşır makinelerinin en sık görülen sorunlarından bir tanesi su boşaltmamasıdır. Su boşaltmayan makinelerinde genelde atık su hortumu problemlidir. Hortum tıkandığında makine su boşaltma işlemini yapamaz. Hortum katlandığında da aynı şekilde su tahliyesi gerçekleşmez.

Su boşaltmamasının diğer bir nedeni de hortumun makineye göre daha aşağıda bulunmasıdır. Kurumlumda yapılan bu hata makinenin su boşaltmamasına neden olur. Makinenizde böyle bir problem varsa öncelikle bunları kontrol etmeniz halinde servis çağırmadan da var olan sorunları çözmenizi sağlar. Bunları kontrol ettikten sonra hala sorununuz devam ediyorsa daha büyük arızalara neden olmaması için bir Seferihisar Bosch servisi bularak profesyonel şekilde destek alın.

Seferihisar Bosch Servisi

Pompa filtresinin tıkanması su tahliyesini engeller. Bunun kontrolü için makinenin alt bölümünde bulunan pompa kapağını açarak bir tıkanıklık olup olmadığına bakabilirsiniz. Burada bir tıkanıklık varsa dikkatli şekilde temizlemeniz halinde çamaşır makineniz yine çalışmaya devam edecektir. En sık görülen durumlardan biri bu filtreye çamaşırlardan düşen maddelerin sıkışmasıdır. Para, vida, demir parçası gibi maddeler pompanın tıkanmasına yol açarak su tahliyesinin yapılmasını engeller.

Pompa filtresini temizlemenize rağmen makine hala aynı sorunu gösteriyorsa uzmanlar ile görüşerek teknik destek alın. Su ventilinin ya da pompa motorunun sorunlu olması durumunda daha büyük hasarlara neden olamamak için profesyonel kişilerden yardım almanız daha doğrudur.

Seferihisar Bosch Servis Telefonu

İzmir Bosch Servisi firmamız, çamaşır makinelerinde ve diğer beyaz eşyalarda profesyonel şekilde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Sizi ziyaret ederek çözüm arayan yetkili teknisyenlerimiz, cihazlarda görülen arızayı tecrübesi ve bilgisi ile en doğru işlemler ile ortadan kaldırmaktadır.

İzmir’in her bölgesinden bize ulaşabilirsiniz. Her mevsim günün her dakikası arayabileceğiniz telefon numaramız 0232 224 84 75 ‘tir ve sizden gelecek çağrıları müşteri temsilcilerimiz her saat hazır olarak beklemektedir. Kaliteli ve profesyonel hizmet garantisi ile sunduğumuz hizmetlerimizi sizi düşünerek uygun fiyata yapmaktayız. Uygun fiyat politikasının yanında işçilik için de 1 yıl firmamız güvencesi ile garanti vermekteyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir