Seferihisar Beko Servisi

1950’li yıllarda Koç Holding çatısı altında Vehbi Koç tarafından İstanbul’un Sütlüce ilçesinde kurulan Beko firması, küresel alanda beyaz eşya ve elektronik cihaz üretimi yapan bir teknoloji şirketidir. Ülkemize döviz kazandırma arayışı amacı ile kurulan Beko,  o yıllarda bilgi ve tecrübe sahibi olan Bejerano firması ile ortaklık anlaşması yaptı. Beko ismi de Bejerano ve Koç kelimelerinin ilk iki harflerinin bir araya gelmesi ile ortaya çıktı. Beko firması, kaliteli çamaşır makineleri, buzdolapları, bulaşık makineleri, kombi, klima ve televizyonları ile tüm dünyaya satış yapan bir şirket haline geldi. İzservis firması olarak Beko marka tüm beyaz eşya ve elektronik cihazlarında meydana gelen arızaları en iyi şekilde ortadan kaldırıyoruz. Seferihisar Beko Servisi olarak bizlere ulaşmak için telefon numarası 0232 224 84 75 kullanabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için dönemin teknolojik gelişmeleri ile kendimizi geliştiriyor ve son teknoloji araç – gereçleri verdiğimiz bakım, onarım ve tamir hizmetlerinde kullanıyoruz. Siz de İzmir’in en kaliteli ve en güvenilir olan garantili teknik servis firmasının imkanlarından faydalanmak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden bize ulaşın. Seferihisar Beko Servisi için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayarak çağrı merkezimize ulaşın. Çağrı merkezimizde servis kaydı oluşturduktan sonra en kısa sürede bulunduğunuz adrese yılların tecrübesi ile işçilik yapan teknik servis kadromuz gelecektir.

Seferihisar Beko Çamaşır Makinesi Servisi

İzservis olarak her türlü Beko marka beyaz eşya ve elektronik cihazın bakım, onarım ve tamirat işlemlerini üstleniyoruz. Seferihisar Beko Çamaşır Makinesi Servisi hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayabilirsiniz.

Güzel şehrimiz İzmir’in Seferihisar ilçesinde hizmet vermeye devam eden firmamız İzservis, yıllardır bu sektörde yer edinmesi kaliteli hizmet anlayışı ve müşterisine ilgili davranması sayesindedir. Hizmet verdiğimiz yüzlerce, belki de binlerce, müşterimizi her zaman el üstünde tuttuk. Onların ihtiyaç ve taleplerine göre kendimizi geliştirdik ve bu şekilde hizmet sağladık. İzservis kalitesinde Seferihisar Beko Çamaşır Makinesi Servisi için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizi arayabilirsiniz.

Seferihisar Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolapları en az 10 yıl garantisi ile üretilen beyaz eşyalardır. Buzdolapları da dahil olmak üzere garanti süresini tamamlayan her ürün, yavaş yavaş ömrünün sonuna yaklamış olur. Bu nedenle 10 yıldan uzun kullanılan buzdolapları zaman zaman arıza meydana getiremeye başlar. Seferihisar Beko Buzdolabı Servisi olarak sizlerin buzdolaplarınızda meydana gelen her türlü sorunu ortadan kaldıracağımızın garantisini veriyoruz. Siz de İzservis kalitesi ve güvencesi ile garantili bir Seferihisar Beko Buzdolabı Servisi hizmeti almak istiyorsanız telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere her daim en iyi şekilde hizmet verecektir. Çağrı merkezimize 7 / 24 ulaşarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

İzservis firması yalnızca beyaz eşya servisi hizmeti sağlamaz. Evinizde bulunan her türlü elektronik cihazın teknik servis hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Beko marka televizyon tamiri için telefon numarası 0232 224 84 75 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzservis olarak yıllardır müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Onların sahip olduğu çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi, klima, televizyon ve diğer ürünlerin meydana getirdiği arızaları çözüme kavuşturduk. Tüm bu hizmetleri verirken İzmir’in en uygun fiyatlarını sunmaya çalıştık. Hiçbir zaman müşterilerimizin bütçesini zora sokmadık ve onların iyiliği için her türlü fedakarlığı göze aldık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir