Seferihisar Baymak Servisi

Baymak Servisi

Yapılacak kombi bakımları cihaz ömrünü, diğer bakım yapılmayan kombilere göre uzatır. Düzenli olarak bakımı yapılan kombileri verimli çalıştırarak enerji tasarrufu edilmesinin önünü açar. Bakımların yaptırılması için bakım günün beklenmesine gerek yoktur. Kombide performans düşüşü ya da farklı bir problem görüldüğünde döneminden önce tekrar bakıma alınabilir. Ekonomik olarak elde edilecek kazanç sadece enerjiden olmaz. Kombilerde farklı sebeplere bağlı olarak gelişecek ani arızalar da bu yapılacak bakımlar ile engellenmiş olur. Özellikle soğukların gelmesiyle kış aylarında kombi arızası yaşamamanız için bakım işlemlerini yaptırmak atlanmaması gereken bir uygulamadır.

Bu işlemleri tecrübeli ve bilgili kombi servisi ile yaptırmanız, servisten alacağınız verimi arttırır. Arızası olmayan kombilerde yapılacak bakımlar ile cihaz yenilenmiş olarak, fabrika çıkışındaki performansı ile çalışır.

Seferihisar Baymak Servisi

Kombi servisi olarak İzmir’de faaliyet gösteren firmamız, uzun yıllardır servis sektörde görev yapan, bu konuda kalitesi ile bilinmektedir. Tecrübemizin yanında kurumsal kimliğimizi de her işimizde muhafaza ederek sizlerin en doğru ve en sorunsuz hizmeti almanızı hedeflemekteyiz. Bunun getirdiği avantajlar ile her işimizi eksiksiz şekilde tamamlayarak, servis hizmetinden tamamen memnun kalmanızı bu sayede sağlamaktayız. Bu firmamızın temel prensiplerinden biridir. Müşteri memnuniyetini sağlamak, kurulduğumuz ilk günden bu yana ana hedeflerimizden biri olmuştur. Bu kapsamda yaptığımız her işi ciddiye alarak, sizlerin güvenli şekilde kombilerinizi kullanmaya devam etmenizi sağlayacak adımları atmaktayız.

Seferihisar Baymak Servis Telefonu

Firmamız Maktek markalı ürünlerin bakımını kombi servisi alanında uzman personeller ile yapmaktadır. Tüm kombi modellerinde deneyimli teknisyenlerimiz, kombi sorunu çözmede pratik çözümler üretmektedir.

Bizimle çalışmak için web sitemiz üzerinden mesaj atabilir veya  0232 224 84 75 üzerinden arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Ekiplerimiz İzmir’de acil servis ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 hazır şekilde beklemektedir. Servis araçlarını tam olarak yanına alan personellerimiz, sorunları yerinde çözerek zaman kaybetmeden kombinizi yeniden çalışır hale getirmektedir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.