Viessmann Servisi

Narlıdere Viessmann Servisi

Kombiler bakım yapılmadığında arızalanır. Arızalı şekilde çalışmaya devam etmesi halinde kombinin diğer bölgelerine de zarar verir. Bu da bakım ücretinden çok daha masraflı bir şekilde kombilerin tamir edilmesine neden olur. Bunları engellemek için düzenli bakım yapılması gerekir.

Bakımsız kombilerde görülen arızalardan bir tanesi su kaçaklarıdır. Kombiniz su kaçırıyor ise kombi servisi çağırarak sorunu kolayca çözebilirsiniz.

Narlıdere Viessmann Servisi

Kombi su kaçıyor ise ilk olarak tesisatlar kontrol edilmelidir. Tesisatın düzgün çekilmemesi, kombinin su sızdırmasına neden olur. Ayrıca tesisattaki çatlak, delik ve kırıklar da yine aynı probleme yol açar. Kaçağın nerde olduğuna göre yapılacak işlemler değişiklik gösterir. Bu gibi su kaçakları kombinin tam olarak istenilen şekilde çalışmasını engeller. Bunun en çok görülen sonucu peteklerin ısınmamasıdır.

Petekler ısınmıyor ise kaynağı su kaçakları olabilir. Bu gibi durumlarda sıcak su peteğe ulaşamayacağı için petekler de tam olarak ısınmaz. Bazen altı ısınır ama üstü ısınmaz. Su üst tarafı ısıtmak için yeterli olmaz. Petekler ısınmadığında ilk olarak kombinin giriş ve çıkış boruları ile peteklerin giriş ve çıkış borularını kontrol edin. Burada bir kaçak varsa 0232 224 84 75 ‘i arayarak Viessmann kombi servisi ile uzmanlardan destek alın.

Narlıdere Viessmann Servis Telefonu

Kombi servisi hizmeti veren teknisyenler direkt sonuç alacakları uygulamalar ile bakım ve onarım yaparlar. Arızanın kaynağına yönelik yapılacak bu uygulamalar size zaman kazandırır. Uzun süre arıza kaynağı aramak, kaynağı bulduktan sonra tamir süresini uzatmak, servisin gereksiz yere uzun sürmesine neden olur.

Kombi servisi olarak senelerdir görev yapmanın getirdiği tecrübe kısa sürede arızaların kaynağını tespit ederek gerekli işlemleri vakit kaybetmeden uygulamaktayız.

Özellikle kış aylarında arızalanan kombiler diğer dönemdeki arızalara göre daha masraflı olur. Bu nedenle soğuklar tam olarak başlamadan, kış aylarına bakım yaptırarak girmeniz size büyük bir avantaj sağlar.