Siemens Servisi

Narlıdere Siemens Servisi

Kurutma makineleri çamaşır kurutma işini kısa sürede halledilmesini sağlayan faydalı beyaz eşyalardan biridir. Zaman açısından bizlere artı bir fayda sağlar. Beyaz eşya ürünlerinin bir parçası olan kurutma makinelerinde, diğer eşyalarda olduğu gibi aksama, performans kaybı, çalışmama, ses çıkarma, su akıtma gibi problemler görülebilir. Narlıdere siemens servisi bu tip arızaların çözüm yolunun en garanti seçeneğidir. Servis alanında belli bir uzmanlığı olan ekipler, kurutma makinesi tamiri için sizlerin yorulmadan bu problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Kurutma makinenizde program yarıdayken bitiyorsa bunun nedenlerinden biri anlık elektrik kesintileri olabilir. Göz kırpma denilen bu kesintilerde yaşanacak voltaj dalgalanmalarına karşın makine kendini kapatarak garantiye alırlar. Bir kere başınıza böyle bir şey geldiyse muhtemelen elektrik kesintisinden kaynaklıdır. Birkaç defa olursa Narlıdere siemens servisi çağırın.

Narlıdere Siemens Servisi

Kurutma makinesinin içindeki lamba yanmıyorsa bozulmuş olabilir. Çalışmasına engel olacak bir konu değildir. Ancak makinenin açık olup olmadığını anlamanızda kolaylık sağladığından servisi arayıp ekip çağırabilirsiniz.

Makineden çamaşırlar nemli çıkmaya başladıysa nedenleri farklı olabilir. Öncelikle doğru kurutma programında çalıştırıp çalıştırmadığınızı kontrol edin. Doğru yıkama modunu bulmak için kıyafetlerin arkasındaki etikete bakabilirsiniz.

Filtre çekmecesi tıkanmış olabilir. Burada yer alan süngeri ve bezi temizleyin. Sadece su kullanın. Başka bir temizleyici madde kullanmayın. Filtreye zarar verebilirsiniz.

Narlıdere Siemens Servis Telefonu

Doğru modda yıkamışsanız fil filtresinin tıkalı olup olmadığına bakın. Filtre tıkalı ise su ile yıkayın. Başka bir temizlik maddesini kullanmayın. Filtreyi aşındırabilirsiniz. Bu, filtreyi tamamen değiştirmenize neden olur.

Kurutma makinesinde oluşabilecek ve izmir siemens servisi çağırmadan kendinizin de halledebileceği sorunlar bunlardır. Bunlar dışında bazı kurutma makineleri arızayı bir sembol ile gösterir. Sembolün anlamı kullanma kılavuzunda yazar. Buradan arıza nedenini öğrenebilirsiniz. Ancak böyle bir uyarı aldığınızda 0232 224 84 75 numaralı telefonu arayarak beyaz eşya tamircisi çağırmanız gerekir. Servis ekiplerine geldiğinde arıza tamiri dışında bakım da yaptırabilirsiniz. Firmamız İzmir’de günün her saati hizmet vermektedir.