Narlıdere Profilo Servisi

Profilo Servisi

Bulaşık makineleri elde yıkamaya kıyasla çok daha avantajlıdır. En önemli artısı suyu az kullanarak daha fazla bulaşığı yıkayabilmesidir. Bulaşıkları sürekli temiz yıkaması için periyodik bakımlarının aksatılmaması gerekir. Aksatılırsa istenilen çalışma performansından uzaklaşır. Makineler istediğiniz gibi çalışmıyorsa narlıdere profilo servisi çağırarak tamir edilmesini sağlayın. Yanlış bir müdahale ile var olan arızanın masrafını arttırabilirsiniz.

Sık yapılan yanlışlardan bir tanesi bulaşık makinesinde limon tuzu ve sirke kullanılmalıdır. Yaygın bilinen yanlışlardan biri budur. Bulaşık makinelerine, bulaşıkları parlatmak için limon tuzu veya sirke koymak gerektiği bilgisi internette veya halk arasında dolaşır. Bunun hiçbir faydasının olmadığı gibi makineye zararı da vardır.

Narlıdere Profilo Servisi

Sirkeler temizleme konusunda önemli bir araç olabilir. Ancak bu sadece yüzey temizliği için geçerlidir. Sirkenin yapısı gereği kullanılacak yüzeylerinde de sirkeden zarar görmeyecek malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Bulaşık makinelerinde sirke kullanmak bulaşıkların daha temiz yıkanmasını sağlamaz. Ayrıca makinenin plastik parçalarına da uzun süreli kullanımda zarar verir. Bulaşıkları parlatmak veya kireçli suyun bıraktığı izleri yok etmek için bilindik markaların ürettiği ürünler kullanılmalıdır.

Çamaşır makinenizde bir arıza olduğunu düşünüyorsanız narlıdere profilo servisi çağırmanız, sirke kullanmaktan çok daha faydalı olacaktır. Evinize gelecek ekipler, sadece temiz yıkamama sorununu değil, makinedeki diğer bakım işlemlerini de yaparak tüm parçaların uzun süre çalışmasını sağlar.

Narlıdere Profilo Servis Telefonu

Sirkeden sonra en sık kullanılan makineye zararlı ürünlerden biri de limon tuzudur. Genelde bulaşık tuzunun yerine tercih edilir. Bulaşık tuzları makineye zarar verebilecek şebeke sularının içindeki mineralleri ve kireci makul seviyelere kadar düşürür. Ancak limon tuzunun böyle bir çözelti özelliği yoktur. Ayrıca tortu bırakarak makinedeki önemli yerlerin tıkanmasına da neden olur. Tıkanan parçalar o şekilde kullanılmaya devam ettiğinde ise tamamen arızalanır. Bu nedenle limon tuzu yerine bulaşık tuzu kullanmak en doğru yöntemdir.

Bulaşık makineleri ile ilgili sorunlarınızı danışabileceğiniz narlıdere profilo servisi olarak 0232 224 84 75 numaralı telefonu aramanız halinde sizlere hem tavsiye konusunda hem de izmir profilo servisi işlemlerinde uygun fiyata destek olmaktayız.

 

 

TIKLA ARA!