Narlıdere Klima Servisi

Klima bakımında adını duyuran ve İzmir’de kendini ispatlayan firmamız, aynı zamanda güvenilir hizmeti ile de bilinmektedir. Güvenerek servis hizmeti almanın sizler için ne kadar önemli olduğunu bilerek, yaptığımız tüm işlerde bunu sağlamak için gerekenleri yapıyoruz.

Firmamızda görevli teknisyenler İzmir’deki deneyimli ve bilgili teknisyenlerden oluşmaktadır. Elektrik, elektronik ve mekanik sistemlerde oluşabilecek arızaları kısa sürede çözecek yetkinliktedir. Bu sayede her klima arızasında pratik çözümlerle hızlıca sonuç almaktadır.

Klima bakımı yaptırmak cihazın ömrünü önemli bir süre uzatır. Bakımı düzenli ve iyi bir şekilde yapılan klimalar diğer klimalara göre çok daha yüksek performans verir. Bu parçaların daha az zorlanmasına neden olacağı için büyük çaplı arızaların çıkmasını da engeller.

Hem enerjiden hem de klima dayanıklılığı açısından ekonomik olarak kazanç elde etmek için klima bakımına özen göstermeniz gerekmektedir. Narlıdere klima servisi ile bakım konusunda destek alabilirsiniz. Güler yüzlü teknik servisimiz, pratik ve profesyonel şekilde sizlere yardımcı olmak için hazır beklemektedir.

Narlidere Klima Servisi

Narlıdere Klima Servisi ile alanında uzman ekiplerimiz ile çalışabilir ve klima bakımınızı eksiksiz şekilde yaptırabilirsiniz. Firmamız, Narlıdere ve çevresi başta olmak üzere İzmir’in her yerine de hızlı şekilde ulaşım sağlayabilmektedir. Bunda donanımlı servis araçlarımızın katkısı büyüktür. Klima arızalarını yerinde çözebilecek bütün araç gereçleri taşıyacak kapasiteye sahip araçlarımız, İzmir’in en ücra köşelerine de kolayca gidebilmektedir.

Klima arızaları farklı sebeplere bağlı olarak ortaya çıkar. Bunların tamiri yapılmazsa klimanın diğer parçalarını da etkiler. Bu da karşılaşılacak masrafı arttırır.

Klimalarda görülen arızalardan biri de sadece ısıtması ya da sadece soğutmasıdır. Bu gibi durumlarda klimanın iç ünite kartı ilk bakılacak yer olmalıdır. İç ünite kartında hasar olan ya da tamamen bozulan klimalar sadece ısıtır veya soğutur.

Bu noktada klima konusunda bilginiz yok ise Narlıdere klima servisi firmasından yardım alabilir ve iç ünite anakartının onarımını yaptırabilirsiniz.

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir