Narlıdere İmmergas Servisi

İmmergas Servisi

Kombiler kendi güvenliklerini sağlamak için bazı durumlarda arıza moduna geçer. Bunun sebebi arızalı bölgelerin, kombinin normal çalışmasını engelleyecek ve kombiye zarar vermesine neden olacağı içindir. Kombinin arıza vermesi bir çeşit sigorta olarak görülebilir. Kombi arıza kodu vererek, cihazın hangi sorun nedeni ile çalışmadığını gösterir. Bu da yapılacak işlemlerde bir yöntem belirlenmesini kolaylaştırır. Arıza kodu çözümü için o kodun hangi anlama geldiğinin bilinmesi gerekir. Bunlar her kombi markası için ayrı olmak ile birlikte aynı markanın farklı modelleri içinde de değişiklik gösterebilir.

Narlıdere İmmergas Servisi

Bunun için kombi arıza kodu aldığınızda kullanma kılavuzuna bakmanız ya da üretici firmanın inter sitesine girerek arıza kodlarına bakmanız gerekir.

Diğer bir yöntem ise doğrudan kombi servisi çağırmaktır. Kombi servisi ile ortaya çıkan arızaları zaman kaybetmeden profesyonel şekilde çözümleyebilirsiniz.

Narlıdere İmmergas kombi servisi İzmir’de müşterilerine satış sonrasında da hizmet sunmaya devam etmektedir. Ortaya çıkan arızalarda uzman ekipleri ile birlikte yerinde sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Narlıdere İmmergas Servis Telefonu

İmmergas markasının Eolo modelinde verdiği arıza kodlarından bazıları şunlardır:

  • 05 Arıza Kodu : NTC sensöründe arızanın oluştuğunu gösterir. Bu durum kombiden sıcak su alınmasını engeller.
  • 06 Arıza Kodu : Bu arıza kodu ekranda belirdiği zaman cihazda sarı ışık yanması meydana gelir. Bu arıza görüldüğünde petekler ısınmaz.
  • 10 Arıza Kodu : Basıncın olması gerekenin çok altında olduğunu gösterir. Bu uyarıyı aldığınızda su basmanız halinde sorun çözülecektir. Açılmaz ise 0232 224 84 75 ‘i arayın.
  • 11 Arıza Kodu : Kombinin hava akışının sorunlu olduğunu gösterir. Bacalar veya filtreler tıkanmış olabilir. Bir kombi servisi ile görüşün.
  • 27 Arıza Kodu : Tesisat içinde su devirdaimini gerçekleştiremiyor demektir. Cihaz ateşleme yapmayabilir. Bu arıza kodu öncesi kombilerde sesli çalışma problemi de görülür.
  • 28 Arıza Kodu : Tesisatta veya elektrikte kaçak olabileceğini gösterir.
  • 31 Arıza Kodu : Uzaktan kumanda ile bağlantının koptuğunu gösterir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.