Narlıdere Bosch Kombi Servisi

Narlıdere Bosch Kombi Servisi olarak uzun bir süreden beri siz İzmirli hemşerilerimize hizmet vermekteyiz. Kombi bakım ve kombi onarım hususunda merak ettiğiniz veya ihtiyacınız olan tamir ve bakım hizmetleri varsa telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kombilerin su elektrik ve gaz ile çalışması kombi bakımlarının mutlaka düzenli olarak yapılmasının gerektiğinin bilinmesine neden olmaktadır. Kombi bakımları düzenli olarak her yıl sonbahar aylarında mutlaka yapılması gerekir. Bakımsız olan kombilerin bakımlı olan kombilere göre çok daha fazla arıza çıkarttığı gözlemlenebilir. Kombi bakımları sonrasında ve kombi arıza giderme işlemleri sonrasında Bosch servisi olarak garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır.

Kombi Çalışıyor Isıtmıyor Arızası Oluşma Nedenleri

Kombide oluşan teknik sorunlar nedeni ile sıklıkla görülen arızalardan birisi olan kombi çalışıyor fakat ısıtmıyor arızası hızlı tamir edilebilir arıza çeşitlerindendir. Narlıdere Bosch Kombi Servisi bünyesinde tamir edilen bu cihazlar için firmamız tamir işlemlerini garanti kapsamı altında değerlendirir. Her arıza giderme ve her bakım sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süresi hizmetimiz bulunmaktadır. Kombi çalışıyor fakat ısıtmıyor arızasının oluşmasındaki bir başka neden isi kombi termostat derecesinin düşük olmasıdır. Kalorifer dönüş hattında bulunan filtrelerin tıkalı olması, petek giriş ve çıkışlarında bulunan vanaların kapalı olması ve petek boru hattında bulunan tozların hattı tıkaması nedeni ile de kombi çalışıyor fakat ısıtmıyor arızaları kombilerde gözlemlenebilir.

Kombi Patlamalı Yanıyor Arızası Nedenleri

Kombi patlamalı yanıyor arızası kombilerde görülen arızalardan birisidir. Bu arıza çoğu zaman kombi kullanıcılarına tehlikeli gelmese de kombinin patlamalı yanması arızası bazı zamanlarda tehlikeli durumlar oluşturabilir. Kombinin patlamalı yanmasındaki neden genellikle kombi çalıştırılırken gaz birikiminin hızlı bir şekilde ortama yayılması ve gazın hızlı bir şekilde ateş ile toparlanması nedeni ile oluşmaktadır. Mutlaka bu arıza oluştuğunda gaz çakmak ayarlarının kontrol edilmesi gereklidir. Narlıdere Bosch Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için kombi patlamalı yanıyor arızalarının tümünün tamiri ve kombi bakımları için hizmet vermekteyiz. Bizlere ulaşarak kombi bakımınızın yapılmasını sağlayabilir, kombi arızalarınızın çözümü için bizlere ulaşabilirsiniz.