Narlıdere Arçelik Kombi Servisi

Narlıdere Arçelik Kombi Servisialanda uzman teknik personel yardımı ile Narlı dere halkına hizmet vermektedir Verilmekte olan servis hizmeti kapsamında tüm parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantili olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız Narlıdere içerisinde kombinizi emanet edeceğiniz en emin ellerden oluşan bir kadro ile sizlere hizmet vermektedir.

Kombi arıza ve rutin bakım hizmetleri firmamız tarafından en uygun koşullarda en iyi yöntemler ve malzemeler kullanılarak müşterilerimize sunulmaktadır. Verilen hizmetin garantili olması aynı arızanın tekrarlanması durumunda her hangi bir ücret ödemeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

Narlıdere Arçelik Kombi Servisi Fiyatları

Narlıdere Arçelik Kombi Servisi Fiyatlarımüşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde müşterilere sunulmaktadır. Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana en kaliteli ve en iyi hizmeti Narlıdere halkına en uygun fiyat aralıkları ile sunmaktadır. Yıllık rutin kombi bakımları, kombi arızaları vb. birçok noktada son derece hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilere hizmet sunulmaktadır.

Narlıdere Arçelik Kombi ServisiAynı Gün Servis Garantisi

Servis hizmeti almış veya almakta olan kişiler tarafından yapılan en büyük eleştirilerin başında hizmetin zamanında sağlanmaması gelmektedir. Firmamız sizlere aynı gün içerisinde hizmet garantisi vermektedir. Firmamızın arızanızdan veya bakımınızdan haberdar olması ile birlikte müşterilerimize aynı gün hizmet sunmaktadır.

Bakım veya onarım ücretlerini elden ödeme imkanı bulunduğu gibi aynı zamanda kredi kartı ile de ödeme imkanı bulunmaktadır. Firmamız anlaşmalı kartlar ile işlem yaptırmak istemeniz durumunda her hangi bir fark talep etmeksizin taksit imkanı sizlere sunmaktadır. Böylelikle aniden karşılaşmış olduğunuz kombi arızanız ile hazırlıksız yakalanmanız durumunda taksit seçeneğini kullanarak zorlanmadan bakım veya oranım masraflarını ödemeniz mümkün olmaktadır.

Neden Biz?

Narlıdere Arçelik Kombi Servisinoktasında alanında son derece uzman kadromuz ile sizlere en uygun koşullarda hizmet vermekteyiz. Cihazlarınızın arızalarınızı en hızlı bir şekilde tespit etmekte ve hızlı çözüm yöntemleriniz ile mağduriyetinizi bir an önce çözmenin yollarını aramaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetten müşterilerimizin memnun olmasını çalışma prensiplerimiz arasında ilk sıraya yerleştirmiş bulunmaktayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.