Menemen Siemens Telefon Numarası

Buzdolabında görülen arızalardan birisi üst veya alt kapakların tam olarak kapanmamasıdır. Buzdolabı kapağının tam kapanmaması, iç tarafların ısınmasına neden olacağı için yiyecekler normalden kısa sürede bozulur. Buzdolabı kapağı tam olarak kapanmıyor veya dışarı ile olan teması kesemiyorsa ilk olarak contaları silmek uygulanacak yöntemlerden biridir.

Lastik contalar buzdolabının dışarı ile olan teması keser. Buzdolabının içinin daha soğuk kalmasını sağlar. Bu nedenle lastik contalarda problem olduğunda yiyecekler daha çabuk bozulur. Bunu önlemek için lastikler sabunlu su ile silinebilir. Silindikten sonra ıslak bölgesi kalmayacak şekilde kurulamak gerekir. Sabunlu su ile sildikten sonra yine aynı sorun devam ediyorsa kağıt ile test yapılabilir.

Menemen Siemens Servisi

Müşteri temsilcilerimiz ile yaptığınız görüşmede arızalı beyaz eşya hakkında bilgi vererek servis işlemlerinin hemen başlamasını sağlayabilirsiniz. Telefonla yaptığınız görüşmenin ardından  gerekli yönlendirilme müşteri temsilcilerimiz tarafından yapılacaktır. Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile arıza kaydını oluşturduktan sonra, hazır halde bekleyen teknik ekibimiz adresinize kısa sürede gelecektir.

Alanında uzman teknisyenlerimiz, donanımlı servis araçlarının da yardımı ile bakım ve onarım işlemlerini yerinde tamamlamaktadır.Telefon dışında web adresimizden de arıza kaydı oluşturarak sorunsuz ve kolay şekilde servis hizmeti alabilirsiniz. Bunun için web sitemizin iletişim bölümünde arıza sorununuzu yazmanız ve göndermeniz yeterlidir.

Menemen Siemens Servis Telefonu

İzmir’de güvenilir ve kaliteli bir beyaz eşya servisi arıyor ancak bulamıyorsanız firmamızla görüşerek hizmet alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile gittiğimiz her serviste olumlu geri dönüşler almayı başardır.

Firmamız İzmir’in her bölgesine kaliteli hizmet götürerek, müşterilerimizin sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Menemen Siemens beyaz eşya servisi ile İzmir’de kurumsal yapıda hizmet veren firmamızı tercih ederek, kaliteli ve güvenli şekilde servis işlemlerini yaptırabilirsiniz. Firmamız tüm işlerinde titiz bir çalışma yürüterek, direkt sonuç alınacak şekilde çalışmaktadır. Bu şekilde zaman kazanmanızı sağlayarak, arızalı eşyaları kısa sürede kullanmanızı sağllamaktayız.

Bizimle çalışmak için 0232 224 84 75 numaralı hattan arayarak müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.  Bu şekilde güvenilir ve uzman ekiplerimize kombinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir