Menemen Protherm Servisi

Protherm Servisi

Protherm Kombiniz çalışmıyor veya arıza kodu veriyorsa öncelikle bir servisle görüşmeniz daha doğrudur. Menemen Protherm Servisini çağırarak kombinizin arızalı veya arıza çıkarması muhtemelen tüm parçaları kontrol ettirebilirsiniz. Bu nedenle kombi ısıtmıyor, kombi arıza kodu veriyor veya kombi su kaçıyor gibi şikayetler yaşıyorsanız, kombi servisi olarak hizmet veren firmalardan destek almanız ilk seçeneğiniz olmalıdır.

Bazı durumlarda servis çağırmadan gerekli düzenlemeleri yaparak kombiyi yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Su basıncının dengesiz olması İzmir Protherm kombi servisi olarak sık rastladığımız durumlardan biri de budur. Su basıncı gereken değerlerin dışında ise cihaz kendini durdurur. Durdurduğunda resetleme yapılarak açılması sağlanabilir. Kombi üzerindeki reset tuşu bunun için kullanılır. Sigorta yerine bunu tercih etmek güvenlidir. Resetlemeden sonra açılmadıysa en fazla 2 sefer daha deneyin. Sonrasında tekrar uygulamayın, kombiye zarar verebilirsiniz.

Menemen Protherm Servisi

Bu problemin çözümü için su basıncının normal seviyelere çekilmesi gerekir. Bar üzerindeki ibreyi buradan olması gerektiği aralığa sabitlemeye çalışın. Böyle bir durumda su basıncı 1-2 civarında bırakılmalıdır.

Su basıncını nasıl normal seviyelere çekeceğiniz kullanma kılavuzunda yazmaktadır. Kombiyi alırken yanında verdikleri belgeleri kaybetmemeniz bu nedenle önemlidir. Belgeyi kaybettiyseniz üretici firmadan yenisini talep edebilirsiniz. Bazı firmamalar, her kombi modelinin kullanma kılavuzunu pdf olarak kendi sitelerine eklemektedir. Burada da bakabilirsiniz. Kombideki su basıncını nasıl düşürüleceğinizi bilmiyorsanız hiçbir müdahale yapmadan kombi servisi çağırmalısınız. Ufak bir basınç problemi yapılacak yanlış işlemlerde ciddi şekilde kombi sistemini bozabilir.

Menemen Protherm Servis Telefonu

Su basıncını ayarladıktan sonra kombinizi resetleyin. Bazı durumlarda su basıncı ayarlansa bile kombiye reset atılmadığında yine çalışmayabilir. Reset atmanız halinde kombi hala çalışmıyorsa izmir protherm servisi ile görüşerek gerekli tamir işlemlerini başlatabilirsiniz.

Menemen Protherm servisi ile çalışmak için 0232 224 84 75 ‘i tuşlayarak özel eğitimli müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizin daha iyi bir hizmet almanız için gerekli soruları sorarak ekiplerin bilgilendirmesini yapacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.