Menemen Profilo Servisi

Lastik contalar buzdolabı kapağının kapalı kalmasını sağlayan parçalardır. Buzdolabının içinin daha soğuk kalmasını sağlayarak yiyecekleri taze tutulmasında fayda sağşar. Bu nedenle lastik contalarda problem olduğunda yiyeceklerin çabuk bozulduğu görülür. Bunu önlemek için lastikler sabunlu su ile silinebilir. Silindikten sonra kuru bir bezle iyice kurulamak gerekir. Islak yer kalmasını lastikte sorun olup olmadığını anlamanızda yanılmanıza yol açabilir. Sabunlu su ile sildikten sonra yine aynı sorun devam ediyorsa kağıt ile test yapılabilir.

Bir kağıt parçasını araya koyarak kapağı kapatın. Kapağı kapattıktan sonra kağıdı çekmeye çalışın. Kağıt gelmiyorsa contalar sağlam demektir. Ancak kağıt geliyorsa contaları eskimiş anlamına gelir. Bu durumda contaların değiştirlemesi gerekir. Contalar değiştikten sonra buzdolabının içi yeniden soğuk kalarak yiyecekleri daha iyi korumaya başlar.

Menemen Profilo Servisi

Sağladığımız avantajlı beyaz eşya servisi hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için web sitemizi de inceleyebilirsiniz. Telefon numaramız dışından yine web sitemiz üzerinden de arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Arıza kaydınızın sisteme düşmesinin ardından müşteri temsilcilerimiz kısa sürede arayacak gerekli bilgilendirmeleri size iletir. Bu doğrultuda onay vermeniz durumunda aynı prosedürler uygulanarak hızlı şekilde işlemler başlatılır.

Menemen Profilo Servis Telefonu

Kaliteli beyaz eşya servisi almak ve bunu uygun fiyat avantajı ile gerçekleştirmek için Menemen Profilo beyaz eşya servisi firmamızı tercih edebilirsiniz. İzmir’de kurumsallığı ile ön plana çıkan firmamız, beyaz eşyaların bakım ve onarımında sizlere profesyonel şekilde destek olmaktadır.

Garantili ve eksiksiz bir servis için firmamızla çalışabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz ile birlikte, tüm beyaz eşya modellerinde arıza sorunu yaşayan müşterilerimizin sorunlarını kısa sürede çözerek, arızalı cihazların yeniden verimli şekilde kullanılabilmesini sağlıyoruz.

İzmir servisi olarak faaliyetine devam eden firmamız ile çalışmak için 0232 224 84 75 numaralı hattan arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Aramanızın ardından müşteri temsilcilerimiz bulunduğunuz yere en yakın teknik servisin yönlendirilmesini yaparak, servis işlemlerini başlatacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir