Menemen Maktek Servisi

Maktek Servisi

Kombi su kaçıyor”  şikayetlerinin sonrasında genelde petekler ısınmıyor ve su ısınmıyor problemleri de görülmektedir. Menemen Maktek Servisi olarak bunların temel nedeni için su kaçıran tesisat nedeni ile yeterince ısıtma yapılamaması problemini gösterebiliriz.. Siz de kombinizde su sızdırma sorunu yaşıyorsanız ilk olarak tesisatları kontrol ettirmelisiniz.

İzmir Maktek servisi yardım alabileceğiniz kurumsal servislerden biridir. Tecrübeli firmamız, su kaçaklarının yerini tespit ederek gerekli işlemleri kısa sürede uygulamaktadır. Deneyimli olmamızın yanında teknisyenlerimiz Maktek markasının ürettiği kombi modelleri hakkında tüm bilgilere sahiptir. Bu da geniş bir çerçevede işlemleri yapabilmeleriniz sağlamaktadır.

Menemen Maktek Servisi

Tesisatın düzgün çekilmemesi, kombinin su sızdırmasına neden olur. Ayrıca eskiyen ve kötü işçilik ile kurulan tesisatlarda da aynı sorunlar görülür. İlk bakışta su kaçağının olduğu yer anlaşılmayabilir. Bunu kontrol etmenin çeşitli yöntemleri vardır.

Menemen Maktek Servisini çağırmadan kendiniz de birkaç test uygulayarak kombinin su kaçırıp kaçırmadığını öğrenebilirsiniz. Bun testlerden biri kombinin çıkış noktalarına peçete koymaktır. Peçeteyi koyduktan sonra bir süre bekleyin. Peçete ıslanmıyorsa aynı işlemi peteğe bağlanan borularda da uygulayın. Test sonucunda peçete ıslanıyorsa bir kombi servisinden destek alın. Kombi çıkışındaki borularda sorun olması halinde bunların tamamen değiştirilmesi gerekebilir. Bu kombi servisi tarafından yapılacak kontrollerin ardından belli olur.

Menemen Maktek Servis Telefonu

Menemen Maktek kombi servisi su sızdırma sorunu yaşayan müşterilerimize profesyonel şekilde hizmet sunmaktadır. İzmir’in güvenilir servislerinden biri olarak tüm sorunlarınızı uzman ekiplerimizle ortadan kaldırarak kombinizi yeniden performanslı şekilde kullanmanızı sağlamaktayız.

Menemen Maktek servisi ile çalışmak için 0232 224 84 75 ‘i arayabilirsiniz. Telefon numaralarımız dışında web adresimizden de arıza kaydı için talep gönderebilirsiniz. Aramada müşteri hizmetlerimizde görüşerek arıza kaydı oluşturarak kaliteli ve uygun fiyata alacağınız menemen kombi servisi işlemlerini başlatabilirsiniz. Aynı şekilde web adresimizden yaptığınız arıza kaydı talebi sisteme düşer düşmez konumunuza en yakın ekip kısa sürede yönlendirilecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.